Asansör Revizyonu

Asansör Revizyonu

Asansör revizyonu asansörlerin arıza vermemesi için belli bir süre öncesinde yapılan tespitlerdir. Bu tespitler sayesinde asansörde oluşabilecek kesintilerin önüne geçilmektedir. Lift vizyonunun en güzel yanı asansör ömrünü uzatmasıdır. Kullanamıyorum uzun olan ve sürekli olarak bakımı yapılmakta hiçbir arıza verilmemesi için çalışılmaktadır. Asansör revizyonu yapan firmamız verimli biçimde çalışması için ilgili her şikâyeti dikkate almaktadır. İşini profesyonel olarak yapan firmamız arıza çıkarma olasılığını minimuma indirmektedir. Bazen kullanımdan ve yıpranmadan dolayı arıza meydana getirmektedir. Zamanla oluşan bu durum için revizyon sistemi devreye girmektedir. Revizyon sistemi uygulanan  insanlar kendilerini daha çok güvende hissetmektedir. Asansörler gün içinde sürekli kullanıldığı için revizyon kontrolüne ihtiyaç duyulmaktadır. Asansör vizyonunun başka bir önemi de bulunmuş olduğu binanın değerini koruması için yapılmaktadır. Revizyonu yapılmayan çok fazla tehlike oluşturduğu için birçok kişi asansör revizyonu düzenli olarak yaptırmaktadır. Asansör revizyonu yeni ürünlerin piyasaya çıkması ile birlikte daha fazla önem görmeye de başladı. Birçok kişi estetik açıdan bu revizyonları firmamız aracılığı ile tercih etmektedir. Revizyon bir nevi yenilemek olarak görülebilir. Asansörlerin aydınlatmasından tutunda mekanizmasına kadar hemen hemen her şeyiyle baştan aşağı bakım yapılmaktadır. Asansörün durumunu gösteren farklı renklerde etiketler revizyon aracılığı ile yapıştırılmaktadır. Kırmızı yeşil ve sarı renklerden oluşan bu etiketler yüksek riski, düşük riski ve asansörün oldukça fazla güvenli olduğunu göstermektedir. Revizyon yapılan asansörler daha fazla enerji tasarrufu sağladığı için birçok kişi revizyonu hemen hemen 3 ayda bir yaptırmaktadır. Sizler de enerji tasarrufu sağlamak için revizyon hizmeti için 7/24 firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Web sayfamızdan bulunan iletişim numaralarımız ve WhatsApp numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

Asansör Revizyonunun Önemi Ve Amacı

Asansörler enerji tasarrufu konusunda son derece güzeldir. Bu bağlamda enerji tasarrufunun sürekliliğinin sağlanması içinde revizyona ihtiyaç duyulmaktadır. Asansör revizyon firmamız tarafından son derece deneyimli teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Revizyonun amacı bekleme süresini minimuma indirme, seyir konforu sağlamakta ve arıza verme olasılığını azaltmaktadır. Revizyon için yeni teknolojiye sahip ürünler kullanılmaktadır. Güvenlik konusunda revizyon dikkatte alınmaktadır. CE belgesi bulunan firmanız vereceği hizmet kalitesini üst seviyeye çıkartmaktadır. Firmamız revizyon için kullanıcıların taleplerini, isteklerini özellikle dikkate alarak hizmet vermektedir. Asansör revizyonu da amaç ilk günkü haline döndürülmesidir.

Asansör Revizyonu Ne Zaman Yapılır?

Asansörlerde revizyonu en az yılda bir defa yapılmaktadır. Beni mi periyot doğrultusunda yapılan revizyon Can güvenliği için büyük önem taşımaktadır. İnsanlar bu durum da yıl içinde lift durumuna bağlı olarak revizyon işlemini gerçekleştirmektedir. Sık sık yapılan revizyon işlemi asansörün bulunmuş oldu binaların da güvenli bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Asansör revizyonunu bakıp periyoduyla karıştırılmaması gerekmektedir. Çünkü bakım mı arıyordum da arızaları dikkate alınırken revizyonda süreç içinde meydana gelen yavaşlaması gibi noktalara bakılmaktadır. Her iki hizmeti de veren firmamız revizyonunda hangi tarihlerde ne zaman yapılması gerektiğini bilmektedir. Revizyon gelişen ve değişen Dünya ile birlikte çok fazla zaman aralıkları ile uygulanır olmuştur.

Asansör revizyonu fiyatları

Asansör revizyonu yapan firmamız piyasaya nispeten uygun fiyata hizmet vermektedir. Alanında profesyonel mühendis arkadaşlarımız revizyon işlemini az bir ücrete kısa sürede yapmaktadır. Revizyon fiyatları kullanım ömrüne göre de değişmektedir. Bu bağlamda sizler de firma vazelin iletişime geçerek almak istediğimiz hizmet için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Firma yetkilimiz sizlere revizyon hizmeti için gereken bilgi ve fiyatları söyleyecektir.

 

 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.