Asansör Firması

Asansör Firması

Asansör Firması; Dünyanın her yerinde asansör sistemi kullanılmaktadır. Üst katlara çıkmak ve inmek çok zor ve yorucu olduğu için asansör sistemi geliştirilmiştir. Bu durumda kullanılan makinalar profesyonel şekilde yapılmak durumundadır. Çünkü asansörler hayati risk taşımaktadır. Bu konuda asansör firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Birincisi sınıf kalite malzemeden üretilmiş asansörlerin üretiminden montajına kadar her şeyi bizzat firmamız yapmaktadır. Kaliteli hizmet veren Asansör Firması piyasada bulmak çok zordur. Bu nedenle sizler her daim firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Montajı yapılan yapının projesine göre değişmektedir. Asansör sistemi teknolojinin en verimli kullanıldığı yerdir. Firmamızda bu teknolojiyi kusursuz şekilde kullanarak hizmet vermektedir. Firmamız insan taşıma ve yük taşıma göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Asansöre her alanda ihtiyaç duyulması firmamızın yeni ürünler tasarlamasını sağlamıştır. Firmamız 3, 5,8, 11 gibi farklı kapasitelere sahip onlarca piyasaya sunmaktadır. Asansör firmamız yıllardır bu şekilde hizmet verdiği için müşterinin isteğine göre her türlü asansörü tasarlamakta ve sizlere sunmaktadır. Panaromik asansör başta olmak üzere birbirinden güzel ve farklı yüzlerce çeşidi Türkiye’nin dört bir yanına ihraç etmektedir. Firmamızda taşıma kapasitesi farklı  arz ve talep doğrultusunda projeye göre teslim etmektedir. Firmamız genellikle 4 ve üzeri katlı binalarda asansör hizmeti vermektedir. Sizlerde ihtiyacınız doğrultusunda firmamıza ait web sayfasına girerek iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkilimiz sizlere kaliteli hizmet için yardımcı olacaktır. Herhangi bir inşaatın başlatılmasına karar verildiğinde proje çizilirken asansör sistemi de yer almaktadır. Bu şekilde proje tamamlanmaktadır. Bunun için firmamız ile iletişime geçtiğiniz de projenizi ayrıntılı olarak anlatmalısınız. Firma çalışanlarımız sizlere daha iyi hizmet verecektir. Asansör firması birbirinden farklı firmalarını bünyesinde toplayarak daha geniş  hizmet vermek için çabalamaktadır. Asansör firmalarının firmamız bünyesinde toplamasının sebebi Google aramalarında üst sırada yer alabilmektir. Oldukça önemli olan Google aramaları birçok firmanın büyümesini ve kaliteli iş yapmasını sağlamaktadır. İster firmamızdan hizmet alabilir isterseniz de  firmamız ailesine dâhil olabilirsiniz.

Asansör Fiyatları

Asansör hizmeti veren firmamızda fiyatlarımız projeye göre değişmektedir. Eğer asansörü on katlı bir daire için istiyorsanız üç katlı bir binaya göre fiyat farkı mutlaka olacaktır. Piyasadaki hizmetine göre fiyatlarımız farklı fiyat tarifeleri uygulayarak sizleri memnun etmektedir. Firmamızı arayarak bilgi alabilir fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Günümüz ekonomisinde her şey pahalı olduğu için hizmetlerinin de fiyatları sürekli artış göstermektedir. Lakin bu artışa rağmen piyasada en uygun her bütçeye uygun hizmetini firmamız vermektedir.

Asansör Çeşitliliği

Firmamızda birbirinden güzel onlarca ürün bulunmaktadır. Panaromik yapıda üçgen, yuvarlak, kare gibi birçok ürün bulunmaktadır. Günümüz teknolojisine ayak uydurarak firmamız tasarımlar yapmaktadır. Birçok inşaat firması tasarımlı asansör hizmeti veren firma aramaktadır. Firmamız bu talep doğrultusunda hizmet için farklı alanlardan mezun pek çok kişi ile birlikte çalışmaktadır. Firmamızda çam kaplamalı lüks asansörlerde bulunmaktadır. Bu asansörler genellikle otel gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Asansörün Kullanım Alanları

Asansör firması hizmeti veren firmamız onlarca çeşit ürünü farkı noktalara yerleştirilmektedir. Daireler başta olmak üzere hastane, okul, otel, alışveriş merkezleri, AVM’ler gibi iniş çıkış merdivenle zor olan yerlere monte edilmektedir. Asansörlerin en az üretimi kadar montajı da zahmetlidir. Firmamızda montaj içinde bir ekip bulunmaktadır. Bu ekip cihazları kusursuz olarak yerleştirilmektedir. Firmamız asansör hizmetini projeyi görmeden vermemektedir. Çünkü çok ciddi bir iştir. En küçük bir hayata yer yoktur. Firmamız da bu doğrultuda hizmet vermektedir.

 

 

 

 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.