Asansör Firmaları 0552 511 14 34

Asansör Firmaları

Asansör Firmaları; Piyasada hizmeti veren yüzlerce firma bulunmaktadır. Bu asansör firmaları farklı hizmet seçenekleri sunarak insanların ihtiyacını gidermektedir. Günümüzün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Çünkü insanlar yüksek katlardan iniş ve çıkış için makinayı kullanmaktadır. İnsanların günlük hayatını kolaylaştırmakta ve yorulmamalarını sağlamaktadır. Asansör firması piyasadaki birçok asansör firmasına bünyesine davet ederek birlikte hizmet vermektedir. Oldukça kaliteli olan bu hizmet sayesinde her geçen gün yere modellerinde tasarlanmasını sağlamıştır. Günlük yüzlerce müşterinin ziyaret ettiği asansör firmaları birçok kişiye günübirlik hizmet vermektedir. Firmamızın iletişim adresinden firmamızı ziyaret edip projeniz dâhilin de firmamızdan talep edebilirsiniz. Türkiye’de bunlar lift  firmalarının hizmeti genellikle kullanılacağı yapıya göre değişiklik göstermektedir. Yani elinizde bulunan projeniz ile firmamıza gelerek nasıl bir asansörün yapılması gerektiğini ortaklaşa karar verebilirsiniz. Zaten birçok projenin çiziminde sistemi de mutlaka yer almaktadır. Hatta montajı için de projelerin bitmesiyle birlikte belli bir tarih ayarlanmaktadır. Oldukça güvenilir olan firmamız vermiş olduğu asansör hizmeti için ürün garantisi vermektedir. Ürün garantisinin verilmesinin en güzel yanı birçok kişinin kendini güvende hissetmesini sağlamaktadır. Birbirinden farklı birçok asansör firmaları ile ortaklaşa hareket ederek en yeni makinaları piyasaya sunmaktadır. Birbirinden farklı bu makinalar gerek okullarda gerek hastanelerde gerekse AVM’lerde kullanılmaktadır. Bu noktalarda kullanılan asansörlerin de oldukça sağlam ve işe yarar olması gerekmektedir. Üretmiş olduğumuz bütün asansörler 1 sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir. Arz ve talep doğrultusunda hareket eden firmamız yer fark etmeksizin müşterilerine hizmet vermektedir. Dünyanın her yerinde kullanılan Elevators sürekli gelişen şehirleşme ile birlikte farklı bir boyut kazanmıştır. Birçok ülkede gökdelenlerin bulunduğu noktalarda asansörler profesyonel şekildedir. Firmamızda bundan hareket ederek Türkiye’de profesyonel Lift hizmeti vermektedir.

Asansör Fiyatları

Asansör hizmeti veren firma olmaz Türkiye’nin dört bir yanına proje doğrultusunda hizmet vermektedir. Hazırlanan bütün asansörlerin proje biter bitmez teslim edilme sözü vermektedir. Ortaklaşa hareket edilerek üretilen elevator farklı fiyatlara sahiptir. Bu fiyatlar asansörlerin kullanılacağı metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra fiyatları kapasitesine göre kişi taşıma ağırlığına göre de değişmektedir. Birbirinden farklı asansör firması ile çalışan firmamız fiyat konusunda da ortaklaşa hareket etmektedir. Belli bir fiyat aralığına sahip olan lift makinaları maksimum ve minimum olarak belli bir fiyat aralığında sahiptir. Sizler de web sayfamızdan firmamızın iletişime geçebilir almak istediğiniz asansör hizmeti için fiyat teklifi verebilirsiniz. Firma yetkilimiz bu konuda sizlere yardımcı olacak ve doğru şekilde yönlendirecektir. 7/24 hizmet veren firmamız fiyat konusunda da müşterilerine elinden gelen güzelliği yapmaktadır. Asansör firması almak istediğiniz asansör konusunda pazarlık da yapabilirsiniz. Bununla birlikte hizmeti veren firmamız farklı ödeme seçenekleri de sunarak müşterinin işini kolaylaştırmaktadır.

Asansörlerin Bakımları Ve Kullanımları

Asansör sisteminin kullanılmadığı hemen hemen hiçbir yer yoktur. 4 katlı binalardan tutunda 3 katlı apartmanlara kadar birçok noktada asansör sistemi kullanılmaktadır. Bununla birlikte okullarda üniversitelerde, hastanelerde, otellerde, AVM’lerde ve alışveriş merkezlerinde olmazsa olmazdır. Hayatımızı daha kolay hale getiren asansörler birçok engelli insanın da engelleri bir süreliğine aşmasını sağlamaktadır. Yıllardır hizmet veren firmamız yer fark etmeksizin belli bir yüksekliğe sahip her noktaya hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli çalışan firmamız ihtiyaç doğrultusunda nakliye ve montaj hizmetleri de bir arada sunmaktadır. Bu konuda firmamızın iletişime geçtiğinizde bilgi alabilirsiniz. Web sayfamızdan firmamıza ulaşabilir projeniz için lazım olan asansörü belirleyebilirsiniz.

 

Asansör firmaları çok geniş bir sektörün parçasıdır. Ülkemizde bir buçuk asırdır kullanılan asansörler artık bütün il ve ilçelerde kullanılmakta, çok katlı yapılarda iniş çıkışları kolaylaştırmaktadır. İnsanlar çok katlı binalara daha kolay inip çıktıkça yapıların kat sayısı artmakta, bütün bunlar başta yapı inşaat sektörü olmak üzere pek çok alan için yeni kapılar açmaktadır.

Asansör Firmaları

Asansör firmaları ülkemizin pek çok ilinde bulunuyor ve bunlar asansör imalatı, malzeme imalatı, yedek parça imalatı, bakım, onarım, montaj gibi asansöre dair her işi yapıyorlar. Her firma faaliyet alanına göre sektörün bir parçası oluyor ve bir taraftan el birliği ile sektörün gelişmesini sağlarlarken diğer taraftan kendi aralarında rekabet ederek daha fazla tüketiciye ulaşmaya çalışıyorlar. Bizler bütün asansör firmaları için bir sayfa oluşturduk ve web sitemiz üzerinde bir bütün olarak asansör firmaları ihtiyacı olanların aradıkları her şeyi bulabilmelerini sağlıyoruz. Bunu yaparken üyemiz olan bütün firmaların kendi mağazalarını oluşturuyor, kendi mağazaları üzerinden ürünlerini, hizmetlerini sergileyebilme, satış yapabilme fırsatı sunuyoruz.

Asansör Bakım Firmaları

Asansörler insan sağlığını doğrudan alakadar eden sistemlerdir. Bu yüzden dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de yasalar ile düzenlenmiştir. Yönetmelikler asansörlerin nasıl üretileceği, nasıl montaj, tamir, bakım yapılacağı gibi bütün detaylarını belirlemektedir. Yönetmelik gereği bütün asansörlerin belli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekir.

Bakım sayesinde asansörlerin aşınan, zarar gören, eskiyen, yerinden oynayan kısımları kontrol edilir. Bu sayede asansörler daha güvenli ve daha konforlu şekilde kullanılmaya devam eder. Eğer periyodik asansör firmaları tarafından bakımı yapılmaz ise zamanla çeşitli sıkıntılar ortaya çıkar. Asansörler güvenli olmaktan uzaklaşır. Aşınan parçalar başka aşınmalara neden olur ve daha büyük tamir masrafları ortaya çıkar. Sayfamızda gerekli bütün belgelere sahip asansör bakım firmaları bulunmakta, firmalarımız marka ve modele uygun bakımlar yapmaktadırlar.

Asansör Tamir Firmaları

Asansörler güçlü sistemler olmalarına karşın her şey gibi zaman zaman tamir gereksinimleri ortaya çıkabilir. Kimi zaman sistemin yaşından kaynaklı kimi zaman hatalı kullanım kaynaklı arızalar oluşur. Asansörlerde ortaya çıkan en ufak arıza belirtisinin göz ardı edilecek bir yanı yoktur. Aksi taktirde telafisiimkânsız sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden bir arıza ile karşılaşıldığı anda asansör tamir firmaları tarafından müdahale edilmesi gerekir.

Tamir kimi zaman onarım şeklinde kimi zaman parça değişimi şeklinde olabilir. Bunun tespitini yapmak tamamen firmanın yetkinliğine ve arızanın kaynağına bağlıdır. Periyodik bakımları aksatılmayan asansörlerin arızalanma riski çok daha azdır; fakat her zaman ihtimal dahilindedir. Türkiye’nin en iyi asansör tamir firmaları sayfamızda hizmet vermeye hazır bulunmaktadır.

Asansör Servis Firmaları

Asansörlerin kullanım alanları çok geniştir. Konutlarda, işyerlerinde, okullarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, tramvay, metro gibi ulaşım araçları duraklarında, depolarda, otoparklarda, araç servislerinde, restoranlarda ve diğer bütün yaşam alanlarında, çalışma ortamlarında asansörlerden faydalanılıyor. Buralarda montaj, bakım, onarım faaliyetleri asansör servis firmaları tarafından yapılıyor. Firmaların yasa gereği yeterlilik belgelerine sahip olmaları gerekiyor. Sayfamızdaki bütün asansör servis firmaları yeterlilik belgelerine sahip olarak hizmet veriyor ve asansöre dair her konuda destek sunuyor.

Anlaşmalı Asansör Firmaları

Asansörler konusunda çeşitli yönetmelikler vardır. Arıza durumunda acil tamir hizmeti sunarlar.

Asansör Firması

Asansörler kullanım amacına göre oldukça fazla çeşide sahip. İnsan asansörü, yük asansörü, engelli asansörü, hasta asansörü, araç asansörü, hidrolik asansör, araç asansörü panoramik asansör gibi pek çok çeşitte asansör bulunuyor. Bunların kendi içerisinde alt grupları da bulunmakta, ebatlarına göre detaylara sahip olmaktadırlar. Farklı serilerde asansörler olduğu için her asansör firması farklı asansör gruplarına hizmet verebilmektedir. Sayfamızda bütün asansör modelleri, serileri için hizmet alabileceğiniz bir firma mutlaka bulunmaktadır.

Asansör Bakım Firması

Asansörlerin bakımları aylık, altı aylık, yıllık periyotlarla yapılır. Her periyotta bakılması gereken detaylar farklıdır. Bazı parçaların yıllık değiştirilmemesi hem asansör sahibinin cezai işlemle karşılaşmasına hem de güvenlik sorunlarına neden olabilir. Bu yüzden yetkin bir asansör bakım firması tarafından düzenli olarak bakımlarının yapılması tercih değil, zorunluluktur. Sayfamızda bakım hizmeti veren çok geniş bir diama yelpazemiz vardır. İhtiyaç sahipleri en kaliteli ve en güvenli bakım firmalarına rahatça ulaşabilirler.

Asansör Servis Firması

Asansör servis firmaları tamamen uzman ve yetkili kişilerden oluşmalıdır. Servisin hizmetlerini Asansör Bakım Talimatnamesi kapsamında yapması, iş güvenliğini göz ardı etmeden, bütün önlemleri almış şekilde çözümler üretmesi gerekir. Bakım sırasında onlarca parçanın yağlanması, ayarlanması, kontrol edilmesi gerekmektedir. Özellikle asansör trafiğinin yoğun olduğu yerlerde çalışmaların çok daha titiz yürütülmesi gerekir. Sayfamızdaki firmalarımızın her biri işini özveriyle yapanlar oldukları için rahatlıkla tercih edilebilirler.

Asansör Tamir Firması

Asansörarızaları her an meydana gelebilir. Herhangi bir arıza belirtisi ile karşılaşıldığında yapılması gereken ilk iş, şarterden elektriğin kesilmesidir. Ardından içindeki şahısların dışarı çıkması sağlanmalı ve volan yeniden eski haline getirilmelidir. Ardından da hemen bakımı üstlenen firmaya haber verilmeli, her ne suretle olursa olsun arıza giderilinceye kadar asansör açılmamalıdır. Asansör tamir firması gerekli kontrolleri yapacak ve yönetmeliğe uygun briçimde yeniden sağlıklı biçimde çalışır vaziyete getirecektir.

Asansör Revizyon Firmaları

Bütün makineler ve eşyalar gibi asansörler de zamanla teknik ve ekonomik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içinde sürekli bakımları yapılsa dahi bir süre sonra yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem güvenlik açısından tehlikeli hem de görsel açıdan rahatsız edici olurlar.

Asansör Revizyon Firması

Asansör revizyon firması tarafından yapılan revizyon sayesinde güvenlik standartları arttırılmış, daha güvenli bir kullanım oluşturulmuş olur. Sektörde sürekli gelişme olduğu ve yeni ürünler ortaya çıkarıldığı için daha estetik, daha şık görünümler ortaya çıkmış olur. Bununla birlikte asansörlerin teknolojileri de sürekli gelişmektedir. Her yeni model daha sessiz, daha konforlu çalışma mekanizmalarına sahip olmaktadır. Bu sayede daha konforlu asansörler ortaya çıkmış olmaktadır.

Asansörler elektrik enerjisi ile çalışır ve yeni ürünler üzerinde çalışılırken asansörlerin daha az enerji tüketmesi sağlanmaktadır. Bu da asansör sahiplerine enerji tasarrufu imkânı vermektedir. Firmalarımız bütün bu ayrıcalıkları ve avantajları başarılı revizyon çalışmalarıyla hayata geçirmektedir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.