Servis Asansörü

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Servis Asansörü

Servis Asansörü; Asansör konusu kendi içinde çok fazla argümanı olan bir olgudur. İşte kendi içinde olan çeşitlerinden bir tanesi de servis asansörü olarak adlandırılan asansör türüdür. Bir diğer ismi monşarj asansördür. Servis asansörleri kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi genelde hastanelerde, restoranlarda,marketlerde , kütüphanelerde, sanayi işletmelerinde ofis binalarında, villalarda katlar arasında  eşyaların ve malzemelerin taşınması için kullanılır. Özel türde olan asansörlerdir.Kendilerine has olan bir yapıları vardır. Ülkemizde de bu alanda hizmet veren çok özel firmalar vardır. Bunlar Türkiye’nin değişik kentlerinde farklı kesimlerin beklentilerine yanıt vermeye çalışırlar.

Servis Asansörü
Servis Asansörü

Servis Asansör

Değişen dünya düzeni içinde insanların karşısına çıkan daha önceden hayal bile edemedikleri olgular yer alıyor. Ortaya çıkan her bir ürün insanların yaşamını kolaylaştırma noktasında son derece özel bir yer teşkil ediyor. Nitekim asansör konusu da dünyada giderek daha fazla çeşitlenen, değişen dönüşen ürünler arasında geliyor. Servis asansör de bunlar içinde tematik olarak da kabul edilebilecek özel bir yerde bulunuyor. Temel çalışma prensipleri diğer asansörler ile benzerlik gösterir. Yine de özel sınıfta yer alan asansörlerdir. Günümüzde bihassa sanayinin vazgeçilmezleri arasında yer alan bir asansör türüdür.

Servis Asansör Fiyatları

Servis asansör fiyatları noktasında da yazının bu bölümünde bilgi vermek gerekir ise o noktada şu bilgiler verilebilir. Servis asansörlerinin fiyatları çok farklı parametrelere göre değişir. Servis asansöründe kullanılan malzeme, üreticisi olan firmanın fiyat politikası, kapasitesi gibi her bir asansör ile parametre fiyatları değiştiren unsurlardır. Kendilerine has bir yapısı olan bu asansörlerde eğer ithal parçalar kullanılıyor ise döviz kurunda yaşanan değişimler de fiyatları değiştiren unsurlar arasında gelir. Ödeme konusuna gelindiğinde ise elden peşin ödeme, kredi kartı ile ödeme, firma hesap numarasına ödeme gibi ödeme biçimleri yer alır. Ayrıca yüksek olan meblaglarda çek, senet, takas gibi değişik ödeme biçimleri de yer alır. Bu durum tamamen karşılıklı olan anlaşmalara bağlı olan bir durumdur. Değişkenlik arz eder.

Asansör Firmaları
Asansör Firmaları

Servis Asansör Ücretleri

Servis asansör ücretleri tamamen ürün özelliklerine göre değişir. Kullanılan her bir malzeme servis asansör ücretlerini doğrudan değiştirir. Ünlü markaların hazır tarzda olan servis asansörlerinin fiyatları biraz daha değişiktir. Elbette her bu alanda çalışan asansör firmasının da kendince bir fiyatlandırma politikası yer alır. Kimi zaman servis asansörü yapan firmalar sürekli olarak çalıştıkları kurumlara özel indirimler de uygulayabilmektedir.  Ödeme olarak da karşılıklı anlaşmalara bağlı olarak değişik ödeme seçenekleri de yer alır. Yüksek meblağlarda takas gibi ödeme seçenekleri de yer almaktadır. Sonuçta servis asansörleri maliyet açısından yüksek olan asansörlerdir.

Monşarj Asansör

Monşarj asansör servis asansörleridir. Genelde firmalarda çalışan personeli ve malzemeleri taşımak için kullanılırlar. Görünürde olan asansörler değildirler. İlgili asansör yönetmeliklerine uygun bir biçimde üretilirler. Üzerlerinde mutlaka CE işareti yer alır. Alanında uzman ve deneyimli kadrolar tarafından imal edilip son kontrolleri yapıldıktan sonra servise alınırlar. Katlar arasında hareket ederler. Farklı yük kapasiteleri ve çalışma hızları olabilmektedir.

Asansör Sistemleri

Asansör sistemleri konusu başlı başına özel bir alandır. Asansörler türü modeli ne olursa olsun ilgili asansör yönetmeliğinin yönergelerine istinaden üretilirler. Hem mekanik hem elektrikli kısımları bulunur. Günümüzde artık bilgisayarlı sistemi olan asansörler de mevcuttur. Elektrik ve makine mühendisleri kontrolünde üretilirler. Kendilerine has bir yapıları vardır. Günümüzde artık çok değişik asansörler de üretilerek kullanılmaya başlamış durumdadır.  Fiyatları ise firmadan firmaya ve ürün özelliklerine göre değişir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.