Satıcı Ol

Hemen güvenilir şekilde mağazanı aç
ve milyonlarca kişiye ulaş

Ürünlerinizi kaydedin ve listeleyin

  • İşletmenizi ücretsiz olarak kaydedin ve bir ürün kataloğu oluşturun. Çevrimiçi işletmenizi nasıl yöneteceğiniz konusunda ücretsiz eğitim alın
  • Danışmanlarımız her adımda size yardımcı olacak ve işletmenizi çevrimiçi ortamda almanıza tamamen yardımcı olacaktır

Siparişleri alın ve ürününüzü satın

  • Mağazanıza gelen siparişleri alın ve kolayca müşterilerinize ulaştırın.

Kolayca paketleyin ve gönderin

Ödemeler alın ve işinizi büyütün

Ödemeleri, çeşitli ödeme yöntemleriyle işlemleri işlemenize olanak tanıyan harici bir ödeme platformu olan PayPal ile işleriz. asansorfirmasi.com PayPal satışlarından sağlanan fonlar PayPal hesabınıza yatırılacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ücretler nasıl çalışır?

Bir mağazaya sahip olmak ve bir mağaza açmak ücretsizdir. Üç temel satış ücreti vardır: listeleme ücreti, işlem ücreti ve ödeme işlem ücreti.

Pazar yerine giriş yapmak için X TL tutarındadır. Bir liste dört ay veya ürün satılana kadar sürer. Bir ürün satıldıktan sonra, satış fiyatında %3.5 işlem ücreti vardır (nakliye masrafları dahil değil). PayPal ile yapılan ödemeleri kabul ederseniz, ücret yapısına göre bir ödeme işlem ücreti de vardır.

Liste ücretleri X TL için faturalandırılır, bu nedenle bankanızın para birimi TL değilse, tutar döviz kurundaki değişikliklere bağlı olarak değişebilir.

Mağaza oluşturmak için ne yapmam gerekiyor?

bir dükkan kurmak çok kolay. Bir hesap oluşturun (zaten bir hesabınız yoksa), mağaza konumunuzu ve para biriminizi ayarlayın, bir mağaza adı seçin, bir liste oluşturun, bir ödeme yöntemi belirleyin (nasıl ödeme almak istediğiniz) ve son olarak bir faturalandırma yöntemi ayarlayın.

Nasıl ödeme alırım?

PayPal ile yapılan ödemeleri kabul ederseniz,  PayPal satışlarından sağlanan fonlar PayPal hesabınıza yatırılacaktır. Satıcıların, kişisel hesaplar aylık alma sınırlamalarına tabi olduğu ve kredi kartıyla finanse edilen alıcılardan yapılan ödemeleri kabul edemediği için, satıcıları Kişisel hesap değil PayPal hesabı kullanmaları için teşvik ediyoruz.

Mağaza oluşturmak için kredi kartı veya banka kartına ihtiyacım var mı?

Hayır, mağaza oluşturmak için kredi kartı veya banka kartı gerekmez. Satıcı olarak doğrulanabilmek için kredi kartı kullanma veya PayPal ile kaydolma seçeneğiniz vardır. Mağazanızı açıp girişlerinizi yayınlayana kadar herhangi bir ücret ödemezsiniz.