TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
101 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1996 Sk. K:5 D:18/ ESENYURT – İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Periyodik My Proton Asansör Bakımı Hizmetleri

Asansörler kullanım özelliklerinden dolayı sürekli devir daim yapan makinelerdir. Bu yüzden bir asansör ne kadar iyi olursa olsun düzenli My Proton asansör bakımı yapılmadığı taktirde zaman zaman işleyişi bozulur, arıza yapmaya başlar. Firmamız ilgili bakanlıklarca yetkilendirilmiş bir kurum olarak bütün asansör model ve markalarında asansör bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Uzman mühendislerden ve teknikerlerden oluşan ekibimiz düzenli olarak asansörlerinizin periyodik bakımlarını yaptığı gibi acil durumlarda da günün her saati servis hizmeti sunmaktadır.

Asansör bakımı, yasal bir zorunluluktur. Resmi gazetede bir asansör bakımının neleri kapsayıp neleri kapsamayacağı, kimler tarafından yapılabileceği, hangi aralıklarla periyodik bakım yapılmasının zorunlu olduğu ve bakım yapılmadığı taktirde yaptırımlarının neler olduğu açıkça yer almaktadır. Firmamız bütün yasal gerekçelere uygun olarak bakım işlemlerini yapmakta, olası para cezası, mühürleme ve ruhsat iptali gibi durumların ortaya çıkmasına engel olmaktadır.

Düzenli My Proton Asansör Bakımının Faydaları

Asansör bakımısırf yasal bir zorunluluk olduğu için değil can ve mal güvenliği için yaptırılmalıdır. Düzenli bakımlarının yaptırılması asansörlere öncelikle şu faydaları sağlar:

  • Düzenli bakımı yapılan asansörlerin güvenli ve devamlı bir şekilde çalışması sağlanır, daha yüksek verim elde edilir.
  • Bakımları zamanında yaptırılan asansörlerin arıza yapma oranı düşer. Sürekli arıza durumlarıyla karı karşıya kalma riski azalır.
  • Tabii kullanımdan dolayı zamanla yıpranan parçalar önceden tespit edilir değiştirme, onarma yapılacağı için asansör kazalarının oluşması önlenir.
  • Asansör kumanda panosu, asansör makinesi gibi pahalıkomplikasyonların düzenli bakımı yapıldığında kullanım ömrü uzar ve oluşabilecek büyük arızaların önüne geçilir. Bu sayede yüksek maliyetli arızalar ortadan kaldırılmış olur.
  • Düzenli bakımı yapılarak asansörlerin kullanma ömrü uzatılmış olur.
  • Asansörlerin daha verimli çalışması sağlanarak konforlu bir kullanım imkanı elde edilir.

Asansör Bakımında Yapılan İşlemler

Firmamız My Proton asansör bakımı çerçevesinde asansör kabin bakımını, asansör makine bakımını, motor bakımını, halat bakımını, pano bakımını başarıyla yerine getirmektedir. Ayrıca fren sistemlerinin kontrolü, kapı yaylarının kontrolü, kabin üstü ve kabin boşluğunun temizlenmesi, taşıyıcı kasnakların kontrol edilmesi gibi bütün işletmeler yanında değişmesi gereken parçaları müşteri onayıyla değiştirmekte ve güvenle kullanılabilmesine olanak tanımaktadır.

My Proton Asansör

My Proton Asansör

 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.