Merter Asansör Firmaları

Firma Hakkında

Merter Asansör Firmaları

Merter Asansör Firmaları; Can ve mal güvenliğini sağlamak adına asansör bakımlarının düzenli bir şekilde aylık yapılması gerekmektedir.
Merter Asansör firmalarında yapılanlar

Asansör bakımında yapılması gerekenler şöyledir; Asansörü taşıyan halatlar, taşıyıcı kasnaklar, tahrik kaynağı yivi, kablolar, makine grubundaki dişi yataklar, ray pabuçları, cıvatalar ve somunların kontrolü sağlanmaktadır. Eğer bir aksaklık görülürse, bu aksaklık giderilir. Gevşeme yapmış olan bir aksam tespit edilirse, sıkmak marifetiyle yerine sabitlenmesi sağlanır. Yıpranmış malzemelerin tespiti halinde yenisi ile değiştirilir ya da yağlama işlemi gerçekleştirilir. Özellikle yağ içerisinde çalışmakta olan parçaların genel durumu gözden geçirilir, yağ durumu gözden geçirilir.
Merterde Asansör Firmaları , Hidrolik tampon, röle, askı halatları, ana taşıyıcı raylar, ağırlık raylarının yağ kontrolü, kumanda anahtarı, kılavuz raylar, emniyet halatı ve emniyet tertibatının genel temizliği gerçekleştirilir.

Merter Asansör Bakımı

Asansör hız regülatörü ve kasnağa gres yağı takviyesi yapılır. Makine dairesi içerisindeki ve asansör boşluğunda bulunan, aynı zamanda asansör kabininin üzerinde yabancı madde görülürse, bunlar temizlenir.

Frenleme tertibatına bakılır. Sarsıntıya sebebiyet vermeden duraksama yapabilmesi için gereken tüm ayarların yapılması sağlanır.

Katlarda asansörün durmasıyla ilgili, kat ayarlarının istenilen sınırlarda mı olduğu denetlenir, şayet değilse gereken ayarlar yapılır.

Asansörün kapılarının kontrolü sağlanır. Düzgün açılıp kapanmaması hususundaki tüm durumlar kontrol edilir. Asansör kapısının kilitlerinin çalışıp çalışmadığının kontrolü sağlanır. Asansör kapılarının açılmasını sağlayan pompanın kontrolü gerçekleştirilir.

MerterAsansör Bakım Firmalarını Bulmak

Kısacası asansörün işleyişiyle ilgili tüm bakımların yapılmasını sağlıyoruz. Merter’de Asansör bakımı denince akla ilk gelen firmaları internet sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.. Her türlü asansör bakım işleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.