Mecidiyeköy Asansör

Firma Hakkında

Mecidiyeköy Asansör

Mecidiyeköy Asansör Montajı; Asansörler, yüksek katlı yapıların artmasıyla birlikte önem kazanan ve gündelik yaşamı kolaylaştıran gerektiğinde insan veya yük taşımacılığı yapmak için kullanılan kabinlerdir. Henüz yapım aşamasında olan inşaatların dış cephesine bağlı olarak kurulan asansör sistemleri ise malzeme taşıma konusunda büyük rol oynamaktadır. Sadece düşey yönde değil yatay yönde hareket eden asansör çeşitleri de mevcuttur.

Bir asansör sistemi pek çok parçanın birleşmesi ile oluşur. Asansör fren sistemleri, kabinler, kapılar, hız kontrolleri, butonları, kaplamalarıgibi bütün sistem elemanları konusunda Mecidiyeköy asansör montajı hizmeti ile bu konuda sizlere yardımcı olarak güvenli ve rahat bir şekilde kullanabilmenizi sağlanmaktadır.

Mecidiyeköy Asansör Montaj

Bir asansör sisteminin düzgün olarak çalışması ve güvenliği sağlaması gerekmektedir. Bunun için projeye uygun olarak kullanım amacı doğrultusunda bir asansör çeşidi belirlenmelidir. Kurulacak asansör sistemi asansör yönetmeliğinin belirlediği şartlara uygun olarak montajlanması gerekmektedir. Mecidiyeköy asansör montaj hizmeti ile standartlara uygun olarak, yüksek güvenlik önlemleri ile ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Mecidiyeköy Asansör Muayenesi

Asansörler, çalıştığı çevreye ve taşımış olduğu bütün canlı gruplarının sağlığını ve güvenliğini tehdit etmemelidir. Kullanım ömrüne, amacına ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak standartların belirlediği zaman dilimlerinin dışında farklı periyotlar içerisinde de kontrol edilmektedir. Muayenelerin asıl amacı asansör sisteminin herhangi bir risk taşıyıp taşımadığının kontrol edilmesidir. Herhangi bir arızaya önceden müdahale edilerek kazaların yaşanmasının önüne geçilebilmektedir. Mecidiyeköyde  asansör montajı ve muayenesi hizmeti ile asansörlerinizin yıllık bakımı, asansörün işletimi, garanti koşulları ve süresi, asansör eksiklerinin giderilmesi gibi konularda hizmet sunulmaktadır.

Mecidiyeköy Asansör Servisi

Asansörler, halatlar yardımıyla çalışan elektrikli mekanik sistemlerdir. Kullanım amacı dışında başka bir amaçla kullanılmış olması, kapasitesinin üzerinde yük yüklenmiş olması, belli bir zaman diliminde ön görülenden çok daha fazla kullanılmış olması, elektrik hatlarında oluşan farklı dalgalanmalar gibi pek çok neden asansörlerin bozulmasına, arıza vermesine neden olmaktadır. Mecidiyeköy asansör servisi hizmeti ile bozulmuş asansörlerin tamiri için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Halat kontrolleri ve değişimi, gevşemiş veya hasar almış akşamların onarılması, ekipmanların yağ kontrolleri, raylar, dişli çarklar, motor gibi arıza veren tüm sistem elemanlarının bakımı ve sorunun giderilmesi konusunda ihtiyaçların karşılanması için sizlere yardımcı olunmaktadır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.