Maslak Asansör Tamiri

Firma Hakkında

Maslak Asansör Tamiri

Maslak Asansör Tamiri; İçerisinde bulunduğumuz zamanda belli katı aşan binalarda kullanılması zorun hale getirilen asansörler hidrolik pompa ya da elektrikli sistem motorlarıyla çalışmaktadır. Ancak son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayarlı sistemler ile çalışan asansörler kullanıma girmiştir. Asansörler evlerde, hastanelerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde yük ve eşya taşımacılığında yaygın olarak kullanılmaktadır. Asansörler bina yüksekliği boyunca dikey yönde aşağı ve yukarı hareket ettiğinden güvenli şekilde çalışmaları son derece önemlidir. Asansörlerin güvenli çalışabilmesi için her ay düzenli olarak Maslak Asansör Tamiri yetkili servislerce bakımının yapılması zorunluluktur. Aksi durumda hem istenmeyen kazalar olup ciddi yaralanmalar söz konusu olabilir hem de yetkililer asansörünüzü kullanım dışı bırakabilir.

Maslak Asansör Tamircisi

Asansörünüzün tüm bakımlarını eksiksiz yaptırsanız bile bazen istenmeyen arıza durumları ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda yeni nesil asansörler elektriği anında keserek kabinin durmasını sağar ve olası kazaların önüne geçmiş olur. Bu tarz arıza durumlarında ilk yapılması gereken teknik servisinizi aramaktır. Bu sebeple teknik servisinizin ulaşılabilirlik durumu çok önemlidir. Sonrasında kapının anahtarıyla kilidi açılmalı ve kabinde kalan varsa dışarıya çıkarılmalıdır. Kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra teknik ekip arızanın sebebini araştırarak gerekli müdahalelerde bulunur. Ve asansörü tekrar çalışabilir hale getirir.

Maslaktaki Asansör Tamircileri

Düzenli bakım yapılan asansörlerde aniden ortaya çıkana arızalar genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Özellikle kullanım trafiği yoğun olan asansörlerde yanlış kullanımlardan dolayı asansörün bilgisayarlı sistemi hata verebilmektedir. Asansöre biniş ve inişlerde kapının zorlanması, ya da asansörün butonlarına bilinçsizce basmak da arızalara sebebiyet verir. Bunun dışında montajdan kaynaklı teknik kökenli arızalarda zaman zaman olabilmektedir. Maslak asansör tamiri ihtiyaçlarınız için Maslak Asansör olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Kısa sürede arızaya müdahale ederek en kısa sürede asansörünüzü tekrar aktif olarak kullanmanızı sağlamaktayız. Asansör tamiri konusunda alanında uzman ve deneyimli ekibimizle arızayı titizlik gidererek, arızanın tekrarlanmaması adına gerekli önlemleri alınmaktayız. Asansörde olağandışı bir durum hissedildiğinde çalışmaya devam etse bile teknik servise haber verilmelidir. Arızalara erken müdahale olası kazaların ve yaralanmaların önlenmesinde son derece önemlidir. Bunun yanı sıra asansörün rutin bakımları asla aksatılmamalıdır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.