Lüleburgaz Asansör

Firma Hakkında

Lüleburgaz Asansör

Lüleburgaz Asansör, Trakya’nın en büyük dördüncü yerleşim yeridir. Tarihi çok eskilere dayanmakta, gelişmişliği ile de bölgenin önde gelen yerlerinden birisi olmaktadır. Çok sayıda yüksek katlı binanın, yeni yerleşim alanlarının mevcut olduğu ilçede asansör kullanımı son derece yaygındır. Son dönemde yapılan hemen her binada asansöre yer verilmekle birlikte çok eski yapılarda dahi asansörler yer almaktadır. Bu yüzden de Lüleburgaz asansör firmaları ilçede büyük rağbet germekte, bölge halkının daha konforlu bir yaşam sürmesi için çalışmalar gerçekleştirmektedirler.

Lüleburgaz Asansör Firmaları

Lüleburgaz, nüfus yoğunluğunun fazla olduğu, hayatın son derece hareketli geçtiği bir yerdir. Bu yüzden de asansör kullanılan yapılan oldukça fazladır. İlçenin konutlarında, otellerinde, iş merkezlerinde, spor salonlarında, okullarında, restoranlarında, fabrikalarında, depolarında, yapı dış cephelerinde, otoparklarında, araç servislerinde ve daha pek çok yerde asansörler kullanılmaktadır.

Asansörlerin çeşidi kullanım yerine göre değişmekte, insan asansörü, sedye asansörü, yük asansörü, hidrolik asansör, panoramik asansör, araç asansörü, dış cephe asansörü gibi farklı yapılarda asansörlere gereksinim duyulmaktadır. Sayfamızda birbirinden başarılı Lüleburgaz asansör firmaları bulunuyor. Firmalarımız tecrübeleri, deneyimleri, özverileri ile hareket ederek bütün Lüleburgazlılara deste oluyorlar.

Firmalarımız asansör için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün malzemeleri temine imkân veriyor.

 • Kabinler,
 • kapılar,
 • makine motorları,
 • asansör kumanda panoları,
 • butonlar,
 • asansör ray grupları,
 • elektrik ekipmanları,
 • çelik halatları,
 • komponentler,
 • denge zinciri,
 • hırdavat malzemeleri ve
 • daha pek çoğunu

firmalarımızdan temin edebilirsiniz. Alacağınız bütün ürünlerin hizmetlerin en yüksek kalitede olacağından, uzun yıllar başarıyla kullanmaya devam edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Lüleburgaz Asansör Montajı

Asansör alanında sürekli yeni gelişmeler oluyor. Tasarımlar, özellikler değişiyor. Eski asansörler de bir süre sonra ömrünü tamamlıyor. Yıpranarak hem tehlike arz eder hale geliyor hem de görsel açıdan rahatsız edici bir hal alıyor. Lüleburgaz asansör şirketleri asansör revizyonu ile sorunun üstesinden gelerek bütün sistemi yeniliyorlar. Güvenlik standartlarını arttırıyor, daha güvenli bir kullanım sağlıyorlar. Estetik ürünlerle yapılarınıza daha şık, daha zarif bir görünüm kazandırıyorlar. Yüksek konforlu asansörlere sahip olma fırsatı veriyor ve büyük oranda enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyorlar.

Lüleburgaz Asansör Bakımı

Asansörlerin bakımları büyük önem taşıyor. İnsan hayatı söz konusu olduğu için asansörlerin düzenli olarak bakımlarının yapılması, gerektiğinde parçalarının yenilenmesi gerekiyor. Yasal olarak yönetmeliklerde bütün bakım detaylarına yer verildiği için bakımı yapacak firmanın yetkin, gerekli belgelere sahip olması gerekiyor. Lüleburgaz asansör bakımı firmalarımız bu alanda bütün yeterliliklere sahip olarak hizmet veriyor.

Asansörlerin aylık, altı aylık, yıllık gibi bakım periyotları vardır ve her periyotta yapılması gereken detaylar farklıdır. Emniyet kilitleri, fren masfalı, raylar, vinç karteri, halatlar, motor gibi onlarca parçanın düzenli olarak yağlanması gerekmektedir. Özellikle asansör trafiğinin yoğun olduğu yerlerde bakımların çok daha detaylı olması gerekir. Asansör Bakım Talimatnamesi’nde belirtilen bütün detayların elden geçirilmesi gerekir. Periyodik bakımı yapılan asansörler çok daha verimli çalışır ve daha uzun süre kullanılabilir. Zarar gören, aşınan parçalar değiştiğinde ani arıza ihtimalleri azaltılmış olur ve daha sonra ortaya çıkacak yüksek maliyetli sorunlar önlenmiş olur.

Lüleburgaz Asansör Şirketleri

Düzenli olarak bakımı yapılsa da zaman zaman asansör arızaları meydana gelebilir. En küçük bir arıza belirtisinde yapılması gereken bir tamir servisi ile iletişime geçmektir. Kesinlikle asansörün kullanılmaması, mümkünde elektriğinin kesilmesi gerekir.

Sayfamızda Lüleburgaz genelinde asansör modeliniz, markanız, çeşidiniz fark etmeksizin asansöre dair her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz firmalar yer almaktadır. Mukayese edebilir, iletişim kurabilir, ihtiyacınıza en uygun olandan hizmet alabilirsiniz. Daima en kaliteli ve güvenilire ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.