Küçükçekmece Asansör Firmaları

Firma Hakkında

Küçükçekmece Asansör Firmaları

Küçükçekmece Asansör Firmaları; Asansörler, belli bir yükün kabin aracılığıyla dikey yönde hareket ettirilmesini sağlayan sistemlerdir. Teknik çalışma prensipleri vardır. Makine mühendisleri ve elektrik mühendisleri gerekli belgeleri alarak bu alanda çalışmaya yetkilendirilmişlerdir. Asansör kullanımında birinci öncelik can ve mal güvenliğidir. Bu sebeple asansörlerin sorunsuz ve güvenli çalışması oldukça önem verilen bir durumdur. kullanım alanlarının artmasına paralel olarak sayılarının da artmasıyla bu konuda yönetmelikler bazı yapılması gerekenleri zorunluluk haline getirmiştir. Ayrıca her yıl yetkili belediyelerce tahsis edilen firmalarca güvenilirlik açısından muayene edilmektedir. Muayene sonucunda etiketlenen asansörler risk derecesine göre sınıflandırılmaktadır. Asansörünüzü güvenli hale getirip güvenli etiket sahibi olabilmek için Küçükçekmece asansör firmaları ile sitemiz üzerinden iletişime geçerek tüm bakım onarım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Asansör Firmasının Hizmetleri Nelerdir?

Asansör firmaları bünyesinde makine ve elektrik mühendisleri barındırarak; ilk montajını, montaj sonrası bakımını, rutin bakımlarını, ruhsat alma işlemlerini yürütürler. Asansöre sahip herkes ya da her işletme bir asansör firması ile sözleşme yapmak zorundadır. Küçükçekmece asansör firmaları arasından seçim yaparak sizde firmanızı belirleyebilir sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.

Küçükçekmece Asansör Bakımı

Küçükçekmece  Asansör bakımı fiyatları verdikleri hizmete göre farklılık göstermektedir. Aylık bakım fiyatı farklı, parça değişmesi gerektiği zamanlar farklı fiyatlar karşımıza çıkmaktadır. Küçükçekmece asansör firmaları arasında da her firmanın farklı fiyat tarifelerinin olması durumu söz konusudur.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.