Konya asansör firmaları

Firma Hakkında

Konya asansör firmaları

Konya asansör firmaları; Konya kenti için herkesin söyleyebileceği çok şey olabilir. Konya kenti denilince akla ilk gelen olgu sufi kültürünün muhteşem simgesi Mevlana olsa da kent bununla sınırlandırılamayacak kadar özel bir kenttir. Kentte çok farklı gereksinimlere hitap eden çok farklı firmalar çok değişik gereksinimlere hitap eder. İşte onlardan bir tanesi de Konya  asansör firmaları olarak adlandırılan firmalardır. Bu firmalar adlarından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi asansör alanında hizmet veren kuruluşlardır.

 

Konya asansör Firması

Konya  asansör firması denilince başta kentin ana merkezi olmak üzere tüm bölge genelinde hizmet veren irili ufaklı yerler vardır. Bunlar başta Konya merkezi olmak üzere tüm Konya il sınırları içinde hatta yakın mıntıkada hizmet veren firmalardır. Hem özel sektöre, hem kamu sektörüne çalışırlar. Konya aynı zamanda bir turizm şehri de olduğu için yeni açılan otellerde son derece önemli bir talep gün geçtikçe artar durumdadır.

Konya asansörcüEskişehir asansör firmaları

Konya  asansörcü firmalarının hizmet fiyatları için baştan net bir şey söylenemez. Sonuçta her firmanın kendince bir fiyat politikası vardır. Bunun yanı sıra yapılan işin türüne göre de hizmet fiyatları değişir. Kullanılan malzemeler de fiyatları değiştiren bir başka unsurdur. Kısaca her bir parametre rakamları etkiler durumdadır. Konya asansör firmaları Ödeme noktasında ise kredi kartı ile ödeme, nakit ödeme, hesap numarasına havale gibi çok değişik ödeme yöntemleri vardır. Yüksek meblağlarda çek senet takas gibi ödeme yöntemleri de vardır. Bu tamamı ile müşteri ile yapılan anlaşmaya bağlı olarak değişir.

Konya asansör firmaları
Konya asansör firmaları

Konya asansörcüler

 Konya  asansörcüler konusunda kapsamlı ve detaylı bir biçimde bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken şey bizim sitemizin Konya sayfalarına bakmanız olacaktır. Sitemizin Konya sayfasına girdiğiniz zaman en doğru, en güncel bilgilere ulaşacaksınız. Sitemiz güvenli alt yapısı olan bir sitedir. Sürekli olarak güncellenir. Adres, telefon, konum bilgileri gibi her türlü bilginin olduğu bir adrestir. Hangi firmanın hangi alan ya da alanlarda hizmet verdiği de sitemizde mevcuttur. Sitemizden aldığınız bilgiler ile güvenle gereksinim duyduğunuz tüm alanlarda hizmet alabilmeniz her zaman için mümkündür.

Konya asansör şirketleri

Konya  asansör şirketleri temel olarak ele alındığı zaman üç ana alanda çalışan firmalardır. Bunların en başında bakım hizmeti gelir. Yine montaj çalışmaları da bir diğer hizmet alanlarıdır. Bir de elbette revizyon alanında hizmet verirler.  Bunların hepsi ayrı birer uzmanlık alanıdır. Bazı firmalar tek bir alanda çalışır iken bazıları bir veya birkaç alanda çalışırlar. Alanında uzman ve deneyimli kadrolar ile çalışırlar.

Konya asansör bakım

Konya  asansör bakım alanında çalışan firmalarda TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi bulunur. Bu belgeler ile bakım yönetmeliğinin öngördüğü biçimde çalışırlar. Yine bu araçlarda arıza olması durumunda arızalarını giderirler. Eğer parça değişimi gerekli ise parça değişimini garantili olarak yaparlar. Değişik türden cihazların bakımlarını yaparlar. Kimi firmalar tek bir cihazın bakımını yapıyorlar bazıları ise tüm türlerinde bakım yaparlar.

Kocaeli asansör firmaları
Kocaeli asansör firmaları

Konya asansör montaj

Konya  asansör montaj alanında kente yaraşır bir biçimde montaj yapan çok sayıda kuruluş vardır. Dahası her geçen gün aralarına yenileri eklenmektedir. Bu firmalar ISO 9001:2015 başta olmak üzere ilgili belgelere sahip olarak standartların öngördüğü biçimde montaj yaparlar. Bazı firmalar tek bir alanda çalışır iken bazıları değişik asansör türlerinde üretim yaparlar. Firmaların bünyelerinde elektrik ve makine mühendisi bulunurlar. Bu mühendisler proje çizim montaj işlerini yaparlar.

Konya asansör revizyon

Konya  asansör revizyon firmaları A tipi muayene kuruluşları tarafından uygunsuzluk yazıldığı zaman bu uygunsuzlukların giderilmesi için çalışırlar. Gerekli parça değişimlerini yaparlar. Bu alan da diğer alanlar gibi tam anlamı ile bir uzmanlık alanıdır.

Konya asansör firmaları

Konya asansör firmaları ; Asansör kullanımı çok eski yıllara dayanmaktadır. Eski yıllara dayanmasına rağmen günümüzde daha fazla rağbet görmektedir. Çünkü gelişen Dünya ile birlikte şehirleşme de çok fazla olduğu için yüksek binalarda asansör kullanımı gerekmektedir. Türkiye’de de yüksek binaların biniş ve çıkışı için Konya asansör firmaları müşterilerine hizmet vermektedir. Asansörün üretiminden montajına, montajından bakımına her şeyi ile bizzat bu asansör firmaları ilgilenmektedir. Müşteri memnuniyeti öncelikli çalışan firmamızı sizler de ziyaret edebilir asansör hizmeti alabilirsiniz.

Konya Asansör Firması

Türkiye’de bulunan Konya asansör firması ortaklaşa hareket ederek muhteşem projeleri imza almaktadır. Her projede müşterinin talep ve istekleri baz alınmaktadır. Alınan asansör siparişleri söz verilen günde Konya asansör firması müşteriye teslim edilmektedir. Web sayfamızdan iletişim numaramıza ulaşarak firmamız ile iletişime geçebilir asansör hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konya Asansör Bakımı

Konya Asansör bakımı revizyon gibi olmasa da asansörlerin kullanım süresini uzatmaktadır. Kullanım sırasında arıza veren asansörler Konya asansör bakımı geciktirildiği için can güvenliğini riske atmaktadır. Bu doğrultuda asansör bakımının düzenli yaptırılması hem can güvenli hem de mal güvenliği için gerekmektedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.