Kırklareli Asansör

Firma Hakkında

Kırklareli Asansör

Kırklareli asansör , kentleşmenin her geçen gün arttığı ve daha yüksek katlı binaların yapıldığı bir yer. İl genelinde 15 kata kadar imarlı yapılara izin verilebiliyor. Kat sayısının artması binalarda asansörü bir zorunluluk kılıyor. Bu yüzden de il sınırları genelinde pek çok Kırklareli asansör firması faaliyetlerine devam ediyor.

Kırklareli genelinde yer alan asansör firmaları tamamen yasal prosedürlere göre faaliyet göstermek zorunda. Çünkü asansörler doğrudan insan sağlığını ilgilendiriyor. Yapılacak en küçük hata, dikkatsizlik telafisi imkânsız sonuçlar doğurabiliyor. Bu yüzden de devletler asansörlerin imalatını, montajını, projesini, bakımını, tamirini, onarımını tamamen yönetmeliklerle kontrol altına alıyorlar. Sayfamızda tamamı yetkili, yeterlilik ve izin belgelerine sahip asansör firmaları bulunuyor. Bu sayede Kırklareli genelinde asansöre dair her ne ihtiyacı olan varsa sayfamız üzerinden temin edebiliyor.

Kırklareli Asansör Firmaları

Kırklareli, yapı yönünden büyük bir çeşitliliğe sahip…Konutlar, villalar, okullar, alışveriş merkezleri, oteller, fabrikalar, depolar, hastaneler, otoparklar, oto servisleri ve daha pek çok çalışma alanı, yaşam alanı il genelinde bulunuyor. Bütün bu yapıların özellikleri farklı olduğundan dolayı kullanılacak asansör çeşidinin de farklı olması gerekiyor. Kırklareli asansör firmaları da bütün bu taleplere karşılık verebilmek için her çeşit asansörün projelendirmesini, kurulumunu, montajını, bakımını, tamirini, revizyonunu yerine getiriyorlar. Bölgede en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan asansör çeşitleri şunlardan oluşuyor:

  • İnsan asansörü,
  • Engelli asansörü,
  • Yük asansörü,
  • Hidrolik asansör,
  • Hasta asansörü,
  • Araç asansörü,
  • Panoramik asansör,
  • Dış cephe asansörü,
  • Yemek asansörü,
  • Makine dairesiz asansör.

Sayfamızda Kırklareli’nin her neresinde, ne tür bir asansör ihtiyacınız olursa olsun yardım alabileceğiniz firmalar bulunmaktadır. Firmalarımızın mağazaları üzerinden ürünlerini takip edebilir, ihtiyaçlarınızı web üzerinden ya da doğrudan firmaların adreslerinden temin edebilirsiniz. Daha nadir kullanılan asansör çeşitleri, malzemeleri, yedek parçaları ve diğer gereksinimlerine ulaşmanın daha zor olduğu ortamda bizler bütün bunları tek merkezden karşılayabilme fırsatı veriyoruz.

Kırklareli Asansör Bakımı

Asansörler onlarca aksamın iş birliği ile çalışan sistemlerdir. Tasarlanırken uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarınahassasiyetgösterilir. Fakat zaman zaman bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kırklareli asansör bakımı öncelikle can ve mal güvenliği için gereklidir. Bazı parçalar zamanla aşınır. Bunların değiştirilmesi gerekir. Bunun dışında fren masfalı, emniyet kilitleri, vinç karteri, raylar, motor, halat gibi onlarca parçanın yağlanması, ayarlarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Özellikle asansör trafiğinin yoğu olduğu yerlerde asansör bakımlarının çok daha titiz gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Asansör bakımları yönetmelik gereği de yapılması gerekir. Aylık, altı aylık, yıllık bakım periyotları vardır. Bunlar yapılmaz ve asansör kimliğine işlenmezse cezai yaptırımlar uygulanabilir. Eğer Kırklareli genelindeki asansörlerin bakımları zamanında yapılmasa daha sonra büyük arızalar oluşabilir. Daha yüksek maliyeler doğurabilir. Her an arıza yapma ihtimali yükselir ve can, mal güvenliği için risk oluşturur. Sayfamız üzerinde yer alan asansör firmaları anlaşmalı bakım, periyodik bakım, asansör tamiri, asansör bakımı, onarımı hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedirler.

Kırklareli Asansör Şirketleri

Kırklareli asansör şirketleri asansöre dair hemen her ürünün teminine yardımcı olmaktadırlar. Kabinler, kapılar, makine motorları, asansör kumanda panosu, butonlar, ray grupları, elektrik ekipmanları, kompenentler, çelik halatlar, denge zincirleri, hırdavat malzemeleri ve daha pek çoğunu şirketler kanalıyla temin edebilirsiniz.

Kırklareli genelinde asansörler çok uzun yıllardır kullanılıyor ve bazı yapılarda zamanla yaşını tamamlayan asansörlerin yenilenmesi gerekiyor. Firmalarımızca yapılacak olan asansör revizyonu ile daha güvenli asansörlere sahip olabilir, daha estetik görünümlere ulaşabilir, daha konforlu çalışan ve yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.