Kağıthane asansör firmaları

Firma Hakkında

Kağıthane asansör firmaları

Kağıthane asansör firmaları, günümüzün oldukça popüler olan yüksek katlı binalarının vazgeçilmezi olan asansörler için yönetmeliğe uygun montaj ve bakım hizmetlerini profesyonellikle gerçekleştirmektedir. Gerek teknolojinin bir parçası olmaları, gerekse yönetmeliklere uygun bakım ve montaj çalışmalarının yapılması sebebiyle teknik ve teorik bilgi gerektiren asansör hizmetleri Kağıthane asansör firmalarınca büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Asansörlerin bina yüksekliği boyunca dikine aktif olarak kullanılmaları sebebiyle güvenlik şartlarına uyum sağlamaları oldukça önemlidir. Kağıthane asansör firmaları kullandıkları kaliteli malzeme ve bünyelerinde çalıştırdıkları kalifiye personel ile hem güvenilir hem kaliteli hizmetin adresi konumundadırlar. Bünyelerine dahil olan her bir asansörün bakım takibini özenle yürütüp rutin bakım kontrollerini özveriyle gerçekleştirmektedirler.

Kağıthane Asansör Firması

Kağıthane asansör firması binalarınızda ve işyerlerinizde montaj, bakım ve tamir işlemlerini yürütmekte, yönetmeliğe uygun hizmet ve belgeleriyle güvenle tercih edilebilmektedirler. Aylık rutin kontroller dışında aniden gelişen arızalarda zaman kaybına mahal vermeden asansöre ulaşıp gerekli teknik desteği sağlayarak kısa sürede asansörün aktif hale gelmesini sağlamaktadırlar . Denetleme şirketi tarafından yapılan denetimlerin takibinde olup asansör etiketinin olması gerektiği renkte olması için gerekli çalışmaları yapmaktadırlar.

Kağıthanedeki Asansörcüler

Asansörlerle ilgili yasal düzenlemeleri takip ederek güncel gelişmelerden asansör yetkilisini bilgilendirerek, binanızın asansörünü kısa sürede güncel yönetmeliğe uygun hale getirmek için gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaktadırlar. İstenmeyen kazaların önüne geçmek için asansörünüzün rutin bakımlarını yaptırmanızı ve asansörlerle ilgili güncellemelere ayak uydurmanızı önemle tavsiye ederiz.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.