İstiklal Asansör Firması

Firma Hakkında

İstiklal Asansör Firması

İstiklal Asansör Firması; Semtin şahsi asansörcüsü haline gelen firmamız. Her yeni gün büyümekte, her yeni gün gelişmekte. Evinizin asansörcüsü bir telefon kadar uzağınızda. Kaliteli hizmetin adreslerinden biri olan İstiklal Asansör Firması sayesinde asansörleri korkmadan kullanabilirsiniz. Asansörlerimiz her detayına, her noktasına varana kadar özel tasarlanmış olup adını altın harflerle tüm Atakent ’e ve diğer tüm semtlere duyurmakta. Müşteri memnuniyetine hassasiyet gösteren firmamız için en önemli unsurlardan birisi de can güvenliği. Asansörü kullanan bütün insanların can güvenliğinden kendimizi sorumlu tutup, bu bilinçte hareket eden ve bu konuda bütün hassasiyetimiz ile çalışan bir firmayız.

İstiklal Asansör Firması

İstiklal Asansör Firması ve diğer Sayısız firmalarımız, güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile bizlere ulaşmak çok kolay. Uzman kadromuz sayesinde sektörde rekabet etmiyoruz. Rekabet yaratıyoruz. Çağımızda gelişen teknoloji sayesinde inşaat sektörü payına düşeni almıştır. Yükselen binalar şehirlerde ki yerini almış, buna paralel olarak asansörler hayatımızda büyük öneme sahip olmuştur. En büyük ve önemli temsilcisi de firmamız olmuştur. Firmalarımız konforlu, güvenilir, kaliteli hizmetleri sayesinde garantili işlere imza atmıştır.

İstiklal Asansör Bakımı

Can sağlığının değerinin bir kez daha önem kazandığı bu zor pandemi sürecinde sağlık konusunda her konuya özen göstermekteyiz. Her gün yüzlerce insanın kullanmak zorunda kaldığı asansörler gereken aylık bakımına hassasiyet gösterilmez ise kötü sonuçlar doğurabilir. Tüm olumsuzlukların önüne geçmek için İstiklal Asansör Firmamız ile hizmetinizdeyiz. Doğru firmayı seçmek kadar önemli olan şey asansör bakımıdır

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.