İstanbul asansör firmaları

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

İstanbul asansör firmaları

İstanbul asansör firmaları; İstanbul kenti için kelimeler kifayetsiz kalıyor. Şairlerin üzerlerine sözler söylediği dünyanın en güzel kentlerinden bir tanesidir. Kent her yönü ile son derece zengindir. Her bir yeri bir başka güzeldir. Nitekim bu güzide kentte kent sakinlerinin çok farklı gereksinimleri vardır ve bunlar için de çok değişik işletmeler bulunur. Sanayi anlamında ülkemizin en büyük ülkesidir. En önemli olan sektörlerden bir tanesi de asansör sektörüdür. İşte İstanbul asansör firmaları da her yönü ile son derece öne çıkarak alanında ülkemizin sektörel bazda dinamiklerini belirleyen kuruluşlar arasındadır. Kent bu alanda en çok firmaya sahip olan kentlerin en başında gelir.

İstanbul asansör firması

 İstanbul  asansör firması diye arama motorlarında bir araştırma yapıldığı zaman kentin birçok yerinde irili ufaklı çok sayıda firma çıkar. Kentin nerede ise birçok sokağında bu alanda hizmet veren bir kuruluş vardır. Bu kuruluşlar içinde hem Anadolu yakasında, hem Avrupa yakasında olan çok sayıda kuruluş olup bunlar içinde özel sektöre hizmet verenler olduğu gibi, kamu sektörüne hizmet verenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Bazıları her iki alanda da hizmet verir. Bu tamamen firmanın kendi tercihi olan bir durumdur. Tüm firmalar hangi alan olursa olsun sipariş bazlı olarak çalışır.

İstanbul asansör şirketleri

İstanbul asansör şirketleri kapsam olarak bakıldığında üç ana alanda çalışırlar. Bunlar içinde montaj yapan firmalar vardır. Kent sürekli olarak bir dönüşüm halinde olduğu için bu alanda son derece ciddi bir talep vardır. Bunun yanı sıra yine bu alanda çalışan firmalar içinde asansör bakım tamir onarım hizmeti veren kuruluşlar da yer alır.  İstanbul asansör firmaları Tüm bunların dışında revizyon alanında çalışan firmaların sayısı da azımsanmayacak kadar çoktur. Her birinin kendi içinde başlı başına uzmanlık gerektiren bir durumu vardır. Bu yüzden hizmet alırken dikkatli ve doğru seçimler yapılması işin sonucu açısından son derece önemlidir.

İstanbul asansörcü

İstanbul  Asansörcü firmaları alanlarında uzman eğitimli donanımlı mavi yakalılar ile çalışırlar. Bünyelerinde makine ve elektrik mühendisi bulunur. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 9001:2015 belgesi gibi belgelere sahiptirler. Hizmet fiyatları ise firmadan firmaya ve kullanılan malzemeye, hizmetin türüne göre değişir.

İstanbul asansörler

 İstanbul Asansörcüler ile çok daha detaylı olarak bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken şey sitemizin ilgili bölümlerine girmeniz olacaktır. Sitemiz bu alanda en doğru, en güncel bilgilerin olduğu en ufak bir soru işaretine yol açmayan bir sitedir. Adres, telefon, yetkili kişi, iletişim bilgileri, hizmet kapsamı gibi gereksinim duyduğunuz tüm bilgiler sitemizde mevcuttur. Güvenle sitemizden alacağınız bilgiler ile gereksinim duyduğunuz konuda hizmet alabilirsiniz.

İstanbul asansör bakımı

İstanbul  asansör bakım alanında çok sayıda firmanın hizmet verdiği bir kenttir. Çünkü bu noktada asansör sayısının çokluğu da göz önüne alındığı zaman ciddi bir talep vardır. Değişik türde olan asansörlere aylık bakım yapılması gerekir. Bu firmalar da rutin bakımları ilgili bakım yönetmeliğine ve ürünün türüne göre yaparlar. Yine bu üründe arıza olması durumunda arızayı giderirler. Gerekli olması durumunda parça değişimi de yaparlar.

İstanbul asansör montaj

İstanbul asansör montaj denilince de öne çıkan bir kenttir. Montaj konusunda müşterinin istemine ve gereksinimlere bağlı olarak çok değişik türde olan ürünler yapılır.

İstanbul asansör firmaları İlgili yönetmeliklere uygun bir biçimde kullanılan malzemesi büyüklüğü farklı olan asansörler montajı gerçekleşir.

İstanbul asansör revizyon

İstanbul asansör revizyon olgusu A tipi muayene kuruluşu tarafından ilgili ürüne uygunsuzluk verilmesi durumunda gerçekleşir. Parça değişimi yapılması, majör arızaların giderilmesi gibi işler yapılır. Tam anlamı ile bir uzmanlık alanıdır.

İstanbul Asansör firmaları

İstanbul asansör firmaları; Yedi tepeli bir kent İstanbul. Bu güzide kentin her bir yeri başka güzel ve kimi zaman bu kent için kelimeler kifayetsiz kalıyor. Kentte irili ufaklı çok sayıda işletme yer alıyor. Kent aynı zamanda ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip olan kentidir. Kentte mevcut halkın gereksinimlerine hitap eden çok sayıda işletme vardır. Dahası bu işletmeler kentin değişik ilçe semt ve sokaklarında yer alır. Dünyanın diğer kentleri gibi İstanbul kenti de ciddi bir değişim ve dönüşüm içindedir. Tam da bu noktada İstanbul asansör firmalarına ciddi anlamda iş düşer. Çünkü çok değişik kesimlerden asansör sektöründe hizmet veren firmalara ciddi bir talep bulunmaktadır.

İstanbul asansör firmaları noktasında ülkemizde en çok sayıda firmanın olduğu kentlerin başında yer alır. Dahası yine İstanbul dünyaca ünlü asansör firmalarının da bulunduğu bir yerleşim yeridir. Kentte her kesime hitap eden, irili ufaklı asansör firmaları bulunur. Bu firmalar hem İstanbul Anadolu yakasında, hem Avrupa yakasında bulunan asansör firmalarıdır. Temelde bu firmalar üç ana alanda hizmet verir. Bunlar asansör montajı, asansör tamir onarım bakım hizmeti ve asansör revizyonu hizmetidir. Her biri ayrı bir uzmanlık gerektiren işlerdir. Bu işi yapan firmalar gerekli yeterliliği olan firmalardır. Bir de içlerinde A tipi muayene kuruluşu adı verilen periyodik asansör kontrolleri yapan firmalar bulunur.

Asansör İstanbul

Diğer kentlerden biraz daha farklı olarak asansör İstanbul denilince gökdelenlerde, rezidance tarzı olan binalarda öylesine asansörler vardır ki insanlar imrenmekten kendini alamaz. Benzer bir durum alışveriş merkezleri için de geçerli olan bir durumdur. Binanın yapısal özelliklerine göre kullanılan asansörler vardır. Elektrikli olanlar, hidrolik olanlar, yük asansörleri, sedye asansörleri gibi değişik asansör türleri vardır. Bu asansörler de değişik kapasitelerde olabilirler. İstanbul asansör firmaları Kimi zaman tek kumanda sistemi ile hareket eden yan yana birden fazla asansör de mevcuttur. Her biri asansör yönetmeliklerinin öngördüğü biçimde montajı yapılırlar. Bunun yanı sıra üzerinde CE işareti olan, belli periyotlar ile kontrolleri yapılan asansörlerdir. Bugün asansörün girmediği yer yok gibidir. Tüm bunların yanı sıra temel bir gereksinim halini de almış durumdadır.

Kurumsal  Asansör Firmaları

Asansör alanında hizmet alacak olan firmaların alacağı hizmet türüne göre değişik asansör firmaları çıkar. Kimi zaman bilgi kirliliği de yaşanan bir durumdur. Önemli olan hangi alanda hizmet alınacak olursa olsun kurumsal istanbul asansör firmaları bulunarak onlardan hizmet alınması gerektiğidir. Burada kurumsal asansör firmaları olgusu ile kast edilen şey alanında uzman ve deneyimli kadroların gerek idari, gerek verilen hizmet alanında çalıştığı firmalardır. Yine bu firmalar erişim kolaydır. Tüm yetki belgelerine sahip olarak çalışırlar. İster bakım, ister revizyon ya da montaj hizmeti olsun tüm makine ve ekipmanlara sahip olarak çalışırlar. Kullandıkları kontrol cihazlarının kalibrasyonları yapılmıştır.

İstanbul Asansör Bakım

İstanbul asansör bakım firmaları diğer firmalardan çok daha ayrı bir yerde konumlanır. Kentte bu alanda hizmet veren, dahası sadece bu alanda çalışan firmalar vardır. Bu firmalar aylık olarak anlaşma yaptıkları binalarda asansör bakım yönetmeliğine göre rutin bakım yaparlar. Hem fiziksel, hem mekaniksel, hem de elektriksel bazda kontroller yaparlar. Eğer parça değişimi gerekli ise onu da gerçekleştirirler. Yine bu firmalar anlaşmalı oldukları binalarda asansörlerde arıza olduğu zaman onu da giderirler. Bazı firmalar belli bir türde asansöre bakım yapar iken bazıları tüm asansör türlerine bakım yapar. Hizmet fiyatları firmadan firmaya göre değişir.

İstanbul asansör firmaları Türkiye’nin dört bir yanından talep görmektedir. Yapmış olduğu farklı tasarımlar firmanın bilinmesini sağlamıştır. Yüksek katlara çıkmamanızı kolaylaştıran asansörler artık tasarım harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul’da bulunan firmamız profesyonel hizmet için yedi yirmi dört saat çalışmaktadır. Proje fark etmeksizin hizmet veren firmamız üzerine düşen görevi kusursuz olarak yapmaktadır. Gerek tecrübe gerekse yapılan işin kalitesi oldukça önemlidir. 

İstanbul Asansör Firması

Piyasada bulunan İstanbul asansör firması genellikle belirlenen projeye göre hareket etmektedir. Kesinleştirilen projenin ardından tasarım ve grafikerleri asansör için hazırlığa başlamaktadır. Bu bağlamda firmamızda mühendisler, teknikerler hepsi bir arada hareket etmektedirler. Sizlerde muhteşem Asansörlerimize göz gezdirerek projenize uygun Asansör modeli belirleyebilirsiniz. İstanbul Asansör Firması bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. 

İstanbul Asansör Bakımı

İstanbul Asansör bakımı asansörün arıza vermemesi için yapılmaktadır. Yani çok fazla kullanılmış asansörler artık yavaşlamakta ve ilk gün ki işlerliğinin kaybetmektedir. Bu yüzden İstanbul asansör bakımı mutlaka yapılmalıdır. Asansör bakımı asansörlerin çok fazla elektrik tüketmesinin de önüne geçmektedir. Enerji tasarrufu için bakım en az yılda bir kez yatırılmalıdır.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.