25.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Uzaktan Kumandalı Hız Regülatörü

  • haberler
  • 18 Nisan 2021
  • Uzaktan Kumandalı Hız Regülatörü için yorumlar kapalı
  • 135 KEZ OKUNDU

Uzaktan Kumandalı Hız Regülatörü

Uzaktan Kumandalı Hız Regülatörü; Asansörlerde kullanılan çok sayıda önem arz eden yedek parça bulunuyor. Her bir ürünün kendi içinde görevi vardır. İş de o ürünlerden bir tanesi de uzaktan kumandalı hız regülatörü adı verilen üründür. Hız regülatörleri kapsamında olan bir üründür. Asansörlerin majör parçaları arasındadır.

Uzaktan Kumandalı Hız Regülatörü Özellikleri Hakkında

Uzaktan kumandalı hız regülatörü için söylenebilecek olanlar şunlardır: Öncelikli olarak adından da anlaşılacağı üzere uzaktan kumanda ile çalıştırılır. EN 81-1 EN 81-2 Standardına ve 95/16/EC asansör direktiflerine uygun olarak üretilir. Bunun yanı sıra EN 81 standardı kapsamında, önce güvenlik kontağını keser, sonra frenlemeyi yapan bir biçimde çalışır. 0,40 ile 1,6 m/sn arasında her hızda ayar yapılabilmesi mümkündür. Görevi ise herkesin çok iyi bildiği üzere aşağı ve yukarı yönde frenleme yapılmasıdır.

 

Uzaktan Kumandalı Hız Regülatörü Fiyatları

Uzaktan kumandalı hız regülatörü ürün fiyatları hakkında da bilgi vermek gerekir ise üretici firmanın fiyat politikasına, ürün özelliklerine, satış noktasına, yerli ya da yabancı ürün olmasına göre rakamlar değişir. Ödeme noktasında ise insanların karşısına farklı seçenekler çıkar.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ