18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Mecidiyeköy Asansör Bakımı

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

Mecidiyeköy Asansör Bakımı

 

 

Mecidiyeköy Asansör Bakımı; İster apartmanda kullanılan asansöriçin olsun, ister işyerlerindeki asansörler için olsun asansör bakımı çok önemsenmesi gereken bir periyodik işlemdir.Ve kesinlikle düzenli olarak yapılması gerekir. Mecidiyeköy ve çevresinde oturuyor ya da çalışıyorsanız ve asansör bakımı sizin sorunluluğunuzdayda Mecidiyeköy Asansör bakımı konusunda hizmet veren firmalar sizin için çok önemli hale gelir. Mecidiyeköy Asansör bakımı hizmeti almak için platformumuzda Mecidiyeköy aramasını yaptırarak Mecdiyeköy’de hizmet veren asansör firmalarına ulaşabilirsiniz.

 

Asansörünüzün operasyonel sorunlarının kaydını tutun

 

 

Sorunlar için ne sıklıkla çağrıldığını ve ne kadar kullanıldığını izlemek, herhangi bir sorunu teşhis etmenin yararlı bir yoludur. Asansör onarım servisiniz çözüme daha hızlı ulaşmak için bu günlüğe kolayca başvurabilir ve binanızda asansör çalıştırmadan yakalanmazsınız. Ayrıca, yoğun kullanım saatlerinde meydana gelen sorunlar ve günün normal saatlerinde ortaya çıkabilecek garip sesler gibi tekrar eden kalıpları da bulabileceksiniz.

 

 

Arızalı ekipmanı ortalıkta dolaştırmayın

 

 

Anahtarları ve düğmeleri olan ampuller sonunda yanacaktır. Kabin ışıkları yanabilir veya kırılabilir. Kazaları veya rahatsız edici şikayetleri önlemek için bu iki şeyin de mümkün olan en kısa sürede anlaşmalı asansör tamir servisiniz tarafından onarılması zorunludur.

 

 

Endüstriyel temizleyicilerden kaçının

 

 

Bir asansörün iç mekanizmaları, beklenmedik veya sert bir madde kullanıldığında korozyona eğilimli olabilir. Güçlü endüstriyel temizleyiciler korozyona neden olabilir ve dahili mekanik arızalara neden olabilir. Asansör yüklenicinizden kullanmanız için önerilen bir temizleyici almadıysanız, asansörlerde temizleyicileri kullanmaktan tamamen kaçınmak en iyisidir. Kullandığınız herhangi bir temizleyiciye onay vermesi için Mecidiyeköy asansör bakım servisinizden bilgi alın.

 

 

Önerilen ağırlık kurallarına uyun

 

 

Asansörleriniz malların veya genel ağır eşyaların taşınması için kullanılıyorsa, bu işlemi yöneten personelin asansörlerinizin ağırlık kurallarını bildiğinden emin olun. Bir asansörü aşırı yüklemek, çarpma veya duraklama olmaksızın sorunsuz çalışmasına izin veren mekanizmalarda hızlandırılmış bir aşınmaya neden olabilir. Daha kötü durumda, asansör hareket ederken içindeki yolcular için çok gerçek bir tehlike riskine neden olabilir. Genel pratik kural nedir? Asansörün toplam maksimum kapasitesinin dörtte birinden daha ağır olan herhangi bir şeyi taşımaktan kaçının..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ