20.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Maslak Asansör Tamiri

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

Maslak Asansör Tamiri; İçerisinde bulunduğumuz zamanda belli katı aşan binalarda kullanılması zorun hale getirilen asansörler hidrolik pompa ya da elektrikli sistem motorlarıyla çalışmaktadır. Ancak son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayarlı sistemler ile çalışan asansörler kullanıma girmiştir. Asansörler evlerde, hastanelerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde yük ve eşya taşımacılığında yaygın olarak kullanılmaktadır. Asansörler bina yüksekliği boyunca dikey yönde aşağı ve yukarı hareket ettiğinden güvenli şekilde çalışmaları son derece önemlidir. Asansörlerin güvenli çalışabilmesi için her ay düzenli olarak Maslak Asansör Tamiri yetkili servislerce bakımının yapılması zorunluluktur. Aksi durumda hem istenmeyen kazalar olup ciddi yaralanmalar söz konusu olabilir hem de yetkililer asansörünüzü kullanım dışı bırakabilir.

 

 

Maslak Asansör Tamiri

 

 

Asansörünüzün tüm bakımlarını eksiksiz yaptırsanız bile bazen istenmeyen arıza durumları ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda yeni nesil asansörler elektriği anında keserek kabinin durmasını sağar ve olası kazaların önüne geçmiş olur. Bu tarz arıza durumlarında ilk yapılması gereken teknik servisinizi aramaktır. Bu sebeple teknik servisinizin ulaşılabilirlik durumu çok önemlidir. Sonrasında kapının anahtarıyla kilidi açılmalı ve kabinde kalan varsa dışarıya çıkarılmalıdır. Kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra teknik ekip arızanın sebebini araştırarak gerekli müdahalelerde bulunur. Ve asansörü tekrar çalışabilir hale getirir.

 

 

Maslaktaki Asansör Tamircileri

 

 

Düzenli bakım yapılan asansörlerde aniden ortaya çıkana arızalar genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Özellikle kullanım trafiği yoğun olan asansörlerde yanlış kullanımlardan dolayı asansörün bilgisayarlı sistemi hata verebilmektedir. Asansöre biniş ve inişlerde kapının zorlanması, ya da asansörün butonlarına bilinçsizce basmak da arızalara sebebiyet verir. Bunun dışında montajdan kaynaklı teknik kökenli arızalarda zaman zaman olabilmektedir. Maslak  asansör tamiri ihtiyaçlarınız için Maslak Asansör olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Kısa sürede arızaya müdahale ederek en kısa sürede asansörünüzü tekrar aktif olarak kullanmanızı sağlamaktayız. Asansör tamiri konusunda alanında uzman ve deneyimli ekibimizle arızayı titizlik gidererek, arızanın tekrarlanmaması adına gerekli önlemleri alınmaktayız. Asansörde olağandışı bir durum hissedildiğinde çalışmaya devam etse bile teknik servise haber verilmelidir. Arızalara erken müdahale olası kazaların ve yaralanmaların önlenmesinde son derece önemlidir. Bunun yanı sıra asansörün rutin bakımları asla aksatılmamalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ