20.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Maslak Asansör Montajı

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

Maslak Asansör Montajı; Belli kat sayısını aşan binalara yönetmelik gereği asansör zorunla hale getirilmiştir. Asansör zorunluluğu olan binaların asansör boşluğu binayı yapan müteahhit tarafından yapılır. Asansörün montajı ise teknik bilgi gerektirdiğinden asansör firmaları tarafından yapılır. Asansör montajı asansörün güvenli çalışması bakımından en önemli nokta olduğu için titizlikle, alanında uzman, yeterli donanıma ve teknik bilgiye sahip asansör firmalarınca yapılmalıdır. Maslak asansör montajı ihtiyacınız için sitemiz üzerinden Maslak’ta hizmet veren asansör firmalarıyla iletişime geçebilir, merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Asansör Montajı İçin Firma Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 

 

Tercih ettiniz asansör markasının üreticileri tarafından, teknik servis olarak atanmış asansör firmalarından bu konuda destek alabilirsiniz. Asansörün montajını yapacak firmanın bu konuda deneyimi oldukça önemlidir. Ayrıca bünyesinde makine mühendisi, elektrik mühendisi bulundurmalıdır.  Tercih edilen asansör firması CE ve ISO belgelerine sahip olmalıdır. Firma yönetmelikleri ve teknolojiyi yakından takip etmeli, acil durumlar için her zaman ulaşılmaya müsait olmalıdır. Tüm bu kriterlere sahip Maslak asansör montajınızı yapacak firmalar için sitemizde yer alan asansör firmaları arasından tercih yapabilirsiniz.

 

 

 

Asansör Montaj Fiyatları

 

 

 

Asansör montaj fiyatları için net bir fiyat vermek doğru olmaz. Maslak asansör montaj işlemlerinizde, montajı yapacak firmanın fiyat tarifesi, binaya konulacak asansörün boyutu gibi faktörler fiyatta değişkenliğe sebep olmaktadır. En doğru fiyatı binada keşif yaptıktan sonra asansör firmasından almanız mümkündür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ