18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Küçükçekmece Asansör Revizyonu

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

Küçükçekmece Asansör Revizyonu; Asansörlerin tarihi çokeski dönemlere dayanmakla birlikte günümüzde bina kat sayılarının artmasıyla asansörler önemli bir ihtiyaç halini almışlardır. Yönetmelikle de belli kat sayısını aşan binalara asansör kullanım zorunluluğu getirilmiştir. Asansörlerin düzenli bakımlarının yapılması sürekli gözetim altında bulundurulması can ve mal güvenliği açısından kaçınılmazdır. Yılda bir kez asansörler ilgili belediyenin yönlendirdiği A tipi muayene kuruluşlarınca güvenlik denetiminden geçmektedir. Denetimin sonucunda asansörler risk durumlarına göre etiketlenmektedir. Bazen en riskli grup olan kırmızı etiketli asansörlerin kullanılmaya devam edilmesi için revize edilmesi gerekmektedir. Bu konuda desteğe ihtiyacınız varsa Küçükçekmece asansör revizyonu yapan firmalara sitemiz üzerinden ulaşarak iletişim kurabilir deha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

Asansör Revizyon Hizmeti

 

Her teknik ve elektronik aksamın bir ömrü olduğu gibi asansörlerin de bir ömrü vardır. Bu vade geldiğine; asansörlerin daha güvenli, daha konforlu, daha ekonomik çalışması için revize işlemi gereklidir. Gelişen teknolojiye uygun, estetik görüntüsü olan asansörler aynı zamanda binaya da değer katmaktadır. Rezizyon işlemleri isteğe bağlı yaptırılabileceği gibi A tipi muayene şirketleri tarafından zorunlu olarak da yaptırılması istenebilir. Küçükçekmece asansör revizyonu hakkında daha detaylı bilgiler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Asansör Revizyon Fiyatları

 

Küçükçekmece asansör revizyonu ile ilgili net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Fiyatlar binanızın yapısına uygun seçilen asansörün özelliklerine göre farklılık gösterecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ