18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Küçükçekmece Asansör Firmaları

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

Küçükçekmece Asansör Firmaları; Asansörler, belli bir yükün kabin aracılığıyla dikey yönde hareket ettirilmesini sağlayan sistemlerdir. Teknik çalışma prensipleri vardır. Makine mühendisleri ve elektrik mühendisleri gerekli belgeleri alarak bu alanda çalışmaya yetkilendirilmişlerdir. Asansör kullanımında birinci öncelik can ve mal güvenliğidir. Bu sebeple asansörlerin sorunsuz ve güvenli çalışması oldukça önem verilen bir durumdur. Asansörün kullanım alanlarının artmasına paralel olarak sayılarının da artmasıyla bu konuda yönetmelikler bazı yapılması gerekenleri zorunluluk haline getirmiştir. Ayrıca asansörler her yıl yetkili belediyelerce tahsis edilen firmalarca güvenilirlik açısından muayene edilmektedir. Muayene sonucunda etiketlenen asansörler risk derecesine göre sınıflandırılmaktadır. Asansörünüzü güvenli hale getirip güvenli etiket sahibi olabilmek için Küçükçekmece asansör firmaları ile sitemiz üzerinden iletişime geçerek asansörünüz tüm bakım onarım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Asansör Firmalarının Hizmetleri Nelerdir?

 

Asansör firmaları bünyesinde makine ve elektrik mühendisleri barındırarak; asansörün ilk montajını, montaj sonrası bakımını, rutin bakımlarını, ruhsat alma işlemlerini yürütürler. Asansöre sahip herkes ya da her işletme bir asansör firması ile sözleşme yapmak zorundadır. Küçükçekmece asansör firmaları arasından seçim yaparak sizde asansör firmanızı belirleyebilir sözleşmenizi imzalayabilirsiniz.

 

 

Asansör Firmaları Fiyatları

 

Asansör firmalarının fiyatları verdikleri hizmete göre farklılık göstermektedir. Aylık bakım fiyatı farklı, parça değişmesi gerektiği zamanlar farklı fiyatlar karşımıza çıkmaktadır. Küçükçekmece asansör firmalaarasında da her asansör firmasının farklı fiyat tarifelerinin olması durumu söz konusudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ