20.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Küçükçekmece Asansör Bakımı

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

Küçükçekmece Asansör Bakımı; Özellikle yüksek binaların olmazsa olmazı asansörler, binaların kesinlikle olması gereken özelliklerinden biri haline gelmiştir. Hatta değişik formlarda üretilen asansörler çoğu binaların estetik görüntüsüne değer katmaktadır. Çoğu kişi için fobi unsuru olsa da yönetmeliklere uygun kullanılan asansörler güvenle tercih edilebilir. Asansör kullanımının artmasıyla birlikte asansörlerin güvenli olması bakımından yönetmelikler bazı zorunluluklar oluşturulmuştur. Örneğin asansörler yetkili merciiler tarafından yılda bir kez güvenlik açısından değerlendirilmektedir. Güvenlik açısından riskli görülen asansör mühürlenip kullanım dışı bırakılmaktadır. Bu tarz olumsuz durumlarla karşılaşılmaması için her asansörün periyodik bakımlarının yetkili firmalarca yapılması zorunludur. Küçükçekmece asansör bakımı hizmeti veren firmalarla sitemiz üzerinden iletişime geçerek asansörünüzün yönetmeliklere uygun ve güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Asansörlere Ne Sıklıkta Bakım Yapılmalı

 

Güncel yönetmeliklere göre her asansörün yetkili bir firmayla bakım sözleşmesi olup, her ay düzenli olarak bakımı yapılmalıdır. Bu tercihe dayalı bir uygulamaya olmayıp asansör sahipleri için zorunluluktur. Küçükçekmece asansör bakımı yapan firmalarla sitemiz üzerinden bağlantı kurarak anlaşma yapabilir, asansörünüzün düzenli bakımlarını garanti altına alabilirsiniz.

 

 

Asansör Bakımı Fiyatları

 

Her asansör firmasının kendi işletme profili dahilinde oluşturmuş olduğu fiyat politikası mevcuttur. Küçük çekmece asansör bakımı yapan firmalar arasından yapacağınız tercihe göre sabit bir aylık bakım ücretiyle karşılaşacaksınız. Ancak bakım esnasında parça değişimi gibi, onarım gibi ekstra durumlarla karşılaşılması durumunda aylık bakım ücretine ek fiyatlandırma da kaçınılmaz olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ