POPÜLER FİRMALAR

 • Firmanız Burada Yer Alsın

  Firmanız Burada Yer Alsın

  Firmanızın burada yer almasını istiyorsanız. Yan taraftaki iletişim formunu doldurun ve sizinle iletişime geçelim. [njwa_button id=”6711″]

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • İstanbul Asansör

  İstanbul Asansör

  İstanbul Asansör İstanbul asansör şirketlerinin bir arada bulunduğu sitede İstanbul’da hizmet veren tüm asansör firmaları yer alıyor. Günlük hayatın en önemli parçalarından olan asansör, birçok avantajı insanlara sunmaya devam ediyor. Site, İstanbul’da yaşayan halkın asansör hizmetlerinden güvenle faydalanması adına birçok seçeneği bir arada müşteriye sunuyor. İnsanlar, asansör yaptırmak istediği zaman ya da kullandıkları asansörün tamiri, […]

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • Ankara asansör

  Ankara asansör

  Ankara Asansör Asansör şirketlerini bir arada toplayan site, Ankara asansör sektöründe bulunan tüm firmalara büyük bir avantaj sağlıyor. Ankara merkez ve ilçelerde bulunan asansör firmaları müşteriye kısıtlı olarak ulaşır. Firmalar arasından bazıları mesai saatleri içerisinde hizmet verirken bazıları da 7/24 hizmet vermekte. Fakat buna rağmen firmalar geniş müşteri kitlesine sahip değildir. Asansör şirketlerini bir arada […]

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • İzmir Asansör

  İzmir Asansör

  İzmir Asansör Şirketleri Platformu Teknolojinin hızla ilerleme gösterdiği çağda yer almak, kolaylıklar sağlamak için de iyi bir fırsat oluşturuyor. İnsanlara daha hızlı ulaşmak ve geniş kitlelere hitap etmek için teknolojiden faydalanmak zorunlu hale geliyor. İzmir’de yer alan asansör şirketleri de daha başarılı hizmetleri geniş kitlelere ulaştırmak için bir platformda buluşuyor. Platformun amacı bütün asansörcüler tarafından […]

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE
 • Lüleburgaz Asansör

  Lüleburgaz Asansör

  Lüleburgaz Asansör Lüleburgaz, Trakya’nın en büyük dördüncü yerleşim yeridir. Tarihi çok eskilere dayanmakta, gelişmişliği ile de bölgenin önde gelen yerlerinden birisi olmaktadır. Çok sayıda yüksek katlı binanın, yeni yerleşim alanlarının mevcut olduğu ilçede asansör kullanımı son derece yaygındır. Son dönemde yapılan hemen her binada asansöre yer verilmekle birlikte çok eski yapılarda dahi asansörler yer almaktadır. […]

  FİRMAYI DETAYLI İNCELE

HABER DETAYI

Eylül 23, 2020 8:28 am

Kırklareli Asansör

Kırklareli Asansör

Kırklareli Asansör

Kırklareli, kentleşmenin her geçen gün arttığı ve daha yüksek katlı binaların yapıldığı bir yer. İl genelinde 15 kata kadar imarlı yapılara izin verilebiliyor. Kat sayısının artması binalarda asansörü bir zorunluluk kılıyor. Bu yüzden de il sınırları genelinde pek çok Kırklareli asansör firması faaliyetlerine devam ediyor.

Kırklareli genelinde yer alan asansör firmaları tamamen yasal prosedürlere göre faaliyet göstermek zorunda. Çünkü asansörler doğrudan insan sağlığını ilgilendiriyor. Yapılacak en küçük hata, dikkatsizlik telafisiimkânsız sonuçlar doğurabiliyor. Bu yüzden de devletler asansörlerin imalatını, montajını, projesini, bakımını, tamirini, onarımını tamamen yönetmeliklerle kontrol altına alıyorlar. Sayfamızda tamamı yetkili, yeterlilik ve izin belgelerine sahip asansör firmaları bulunuyor. Bu sayede Kırklareli genelinde asansöre dair her ne ihtiyacı olan varsa sayfamız üzerinden temin edebiliyor.

Kırklareli Asansör Firmaları

Kırklareli, yapı yönünden büyük bir çeşitliliğe sahip…Konutlar, villalar, okullar, alışveriş merkezleri, oteller, fabrikalar, depolar, hastaneler, otoparklar, oto servisleri ve daha pek çok çalışma alanı, yaşam alanı il genelinde bulunuyor. Bütün bu yapıların özellikleri farklı olduğundan dolayı kullanılacak asansör çeşidinin de farklı olması gerekiyor. Kırklareli asansör firmaları da bütün bu taleplere karşılık verebilmek için her çeşit asansörün projelendirmesini, kurulumunu, montajını, bakımını, tamirini, revizyonunu yerine getiriyorlar. Bölgede en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan asansör çeşitleri şunlardan oluşuyor:

 • İnsan asansörü,
 • Engelli asansörü,
 • Yük asansörü,
 • Hidrolik asansör,
 • Hasta asansörü,
 • Araç asansörü,
 • Panoramik asansör,
 • Dış cephe asansörü,
 • Yemek asansörü,
 • Makine dairesiz asansör.

 

SayfamızdaKırklareli’nin her neresinde, ne tür bir asansör ihtiyacınız olursa olsun yardım alabileceğiniz firmalar bulunmaktadır. Firmalarımızın mağazaları üzerinden ürünlerini takip edebilir, ihtiyaçlarınızı web üzerinden ya da doğrudan firmaların adreslerinden temin edebilirsiniz. Daha nadir kullanılan asansör çeşitleri, malzemeleri, yedek parçaları ve diğer gereksinimlerine ulaşmanın daha zor olduğu ortamda bizler bütün bunları tek merkezden karşılayabilme fırsatı veriyoruz.

Kırklareli Asansör Bakımı

Kırklareli Asansör

Kırklareli Asansör

Asansörler onlarca aksamın iş birliği ile çalışan sistemlerdir. Tasarlanırken uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarınahassasiyetgösterilir. Fakat zaman zaman bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kırklareli asansör bakımı öncelikle can ve mal güvenliği için gereklidir. Bazı parçalar zamanla aşınır. Bunların değiştirilmesi gerekir. Bunun dışında fren masfalı, emniyet kilitleri, vinç karteri, raylar, motor, halat gibi onlarca parçanın yağlanması, ayarlarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Özellikle asansör trafiğinin yoğu olduğu yerlerde asansör bakımlarının çok daha titiz gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Asansör bakımları yönetmelik gereği de yapılması gerekir. Aylık, altı aylık, yıllık bakım periyotları vardır. Bunlar yapılmaz ve asansör kimliğine işlenmezse cezai yaptırımlar uygulanabilir. Eğer Kırklareli genelindeki asansörlerin bakımları zamanında yapılmasa daha sonra büyük arızalar oluşabilir. Daha yüksek maliyeler doğurabilir. Her an arıza yapma ihtimali yükselir ve can, mal güvenliği için risk oluşturur. Sayfamız üzerinde yer alan asansör firmaları anlaşmalı bakım, periyodik bakım, asansör tamiri, asansör bakımı, onarımı hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedirler.

Kırklareli Asansör Şirketleri

Kırklareli asansör şirketleri asansöre dair hemen her ürünün teminine yardımcı olmaktadırlar. Kabinler, kapılar, makine motorları, asansör kumanda panosu, butonlar, ray grupları, elektrik ekipmanları, kompenentler, çelik halatlar, denge zincirleri, hırdavat malzemeleri ve daha pek çoğunu şirketler kanalıyla temin edebilirsiniz.

Kırklareli genelinde asansörler çok uzun yıllardır kullanılıyor ve bazı yapılarda zamanla yaşını tamamlayan asansörlerin yenilenmesi gerekiyor. Firmalarımızca yapılacak olan asansör revizyonu ile daha güvenli asansörlere sahip olabilir, daha estetik görünümlere ulaşabilir, daha konforlu çalışan ve yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

HABERE PUAN VER

12345

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.