25.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

İzmir Asansör Nasıl Gidilir?

İzmir Asansör Nasıl Gidilir?

 

İzmir asansör nasıl gidilir
İzmir asansör nasıl gidilir

İzmir asansör nasıl gidilir diye düşünenler için verilecek en güzel yanıtı kurmuş olduğumuz site tarafından gerçekleştirilmektedir.  İnternet sitemizde İzmir’de yer alan bütün asansör firmalarını bir arada bulmak mümkün. Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimiz için hizmeti tek çatı altında toplamak ve pek çok avantajı da bir arada sunmaktır.

Uzun yıllardan beri sektörde yer alan ve bu hususta kendini geliştiren firmamız siz değerli müşterilerimiz için en iyi olana karar vererek bir adım attı. Firmamız asansör sektörüne dair internet sitesi kurarak sitede İzmir’de yer alan bütün firmaları karşınıza çıkartıyoruz. Firmamızı tercih ederek birçok avantajı tek seferde elde edebilirsiniz.

İzmir Asansör Nasıl Gidilir ve Avantajları Nelerdir?

İzmir asansör nasıl gidilir ve avantajları nelerdir bunları bilmek siz değerli müşterilerimizin en doğal hakkıdır. Kurmuş olduğumuz internet sitesi sayesinde diğer firmalara kıyasla pek çok avantajı ayağınıza kadar getiriyoruz. Bahsi geçen avantajların başında hiç şüphesiz ki zamandan tasarruf geliyor. Sokak sokak ya da caddeleri gezerek asansör firması aramak zaman konusunda büyük kayıplar yaşamanıza neden olacaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin zaman kaybı yaşamaması adına bütün firmaları adresimizde topladık. Bulunduğunuz konuma en yakın mesafe de ki asansör firmasını tercih ederek daha kolay hizmet talep edebilirsiniz. Hem zamandan tasarruf sağlamış olacaksınız hem de bedensel yorgunluğu geride bırakarak daha sağlıklı hizmetlere sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız.

İzmir Asansör Nasıl Gidilir ve Kalite

İzmir asansör nasıl gidilir sorusunun yanı sıra kalite de oldukça fazla sorgulanmaktadır. Firmamız çatısı altında toplamış olduğu bütün firmaları yüksek kalite standartlarına uygun şekilde tercih etmektedir. Tercih ettiğimiz firmaların tamamında üstün kalite ve yüksek performans söz konusudur.

Firmamız üzerinde yer alan İzmir asansör şirketlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Hizmetlerin garantisi firmamızla ilişkilidir. Ortaya çıkacak herhangi bir olumsuzluktan firmamız sorumludur. Aklınıza soru işareti takılmaksızın güvenilir şekilde bizleri tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi sahibi olmak ve hizmet talebinde bulunmak için sizler de firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Açlış Saatleri :

Haftanın yedi günü 08:00 – 24:00

Restoran kısmı : 10:00 – 24:00

Adres / İletişim Bilgileri :

Şehit Nihat Bey Cd. No:76/*A KARATAŞ / İZMİR

Telefon : 0232 293 47 80 / 0232 293 47 85

Kapasite

Asansör Restoranı : 110 Kişi (19:00-24:00(Rezervasyonla)9

İzmir Asansör Teras Kafe : 80 Kişi (10:00-24:00)

İzmir asansör Ceneviz Bar : 70 Kişi (Bar Kapalı Özel Yemekler Alınır)

İzmirin tarihi asansöründe girişler ücretsiz olup. İzmir tarihi asansöre gidiş oldukça basittir.

Otobüs İle : Eshot otobüslerinden asansör durağından geçen otobüsler 11, 12, 14, 169, 202, 209, 21, 216, 300, 305, 311, 554, 7, 8, 811

Vapur ile : Karşıyaka dan konak vapuruna binip inişte Halil Rıfat Paşa yönüne çok kısa bir yürüme mesafesindedir.

Yürüyerek : Konak tan Mithat paşa caddesi yönüne İzmir Kız Lisesi ve İzmir devlet Tiyatrolarıın bulunduğu taraftan yürüyerek ortalama yarım saatlik bir sürede Dario Moreno Sokağı ve asansör karşımıza çıkacaktır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ