26.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Çift Hızlı Kumanda Panosu

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Çift Hızlı Kumanda Panosu için yorumlar kapalı
  • 163 KEZ OKUNDU

Çift Hızlı Kumanda Panosu

Çift Hızlı Kumanda Panosu; Teknolojinin ilerlemesi ile beraber her alanda ciddi gelişmeler yaşanıyor. Yaşanan her bir gelişme bir diğerini tetikliyor. Nitekim asansörler ilk kullanılmaya başladığı zaman tamamen mekanik olan bir ürün iken bugün gelinen nokta itibarı ile çok daha elektronik ve yazılım ağırlıklı olan bir üründür. Günümüzde asansörlerde kullanılan ürünler yaşanan gelişime istinaden sürekli değişim ve gelişim gösteriyor. İş de son dönemlerde kullanılan ürünlerden bir tanesi de çift hızlı kumanda panosu adı verilen üründür.

Çift Hızlı Kumanda Panosu Özellikleri Hakkında

Çift hızlı kumanda panosu adından da anlaşılacağı gibi asansörlerin kumanda panosudur. Elektronik bir üründür. Çift hızlı olmasının bu kumanda panosunu diğerlerinden ayıran bir durumdur. İlgili asansör  standartı ve elektrikli ekipmanlar direktifine göre üretilir. Son derece önemli ve hayati bir işlevi vardır. Tüm testlerden geçerek satışa sunulurlar.

Çift Hızlı Kumanda Panosu Fiyatını Belirleyen Unsurlar

Çift hızlı kumanda panosu fiyatına gelindiğinde ise üretici markanın fiyat politikası son derece belirleyicidir. Bunun yanı sıra satış noktası da fiyatları etkileyen bir diğer majör faktördür.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ