18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Bakırköy Asansör Servisi

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

 

Bakırköy Asansör Servisi; Asansörler modern dünyanın olağanüstü makine sistemleridir. Yaklaşık iki asra yakın bir geçmişi olan asansör alanında sürekli yeni gelişmeler olmakta, mühendisler sistem üzerinde çalışarak sürekli zenginleştirme ve geliştirme yapmaya devam etmektedir. Bakırköy asansör servisi olarak bizler yıllardır bölgemizde profesyonel çözümler üretiyoruz.

 

 

Firma olarak asansöre dair her ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz. İnsan, yük ya da eşya taşımak için kullanacağınız asansörlerinizin seçiminden kurulumuna kadar her detayında yanınızda yer alıyoruz.

 

 

Bakırköy Asansör Servisi

 

 

Asansörler doğrudan can sağlığı ve güvenliği ile alakalı sistemlerdir. Bu yüzden her ülkede olduğu gibi ülkemizde de Asansör Yönetmeliği ve çeşitli mevzuatlara göre sistem düzenlenmekte, projelendirmeden bakıma ve onarıma kadar her detay en ince ayrıntısına kadar yönetmeliklerde yer almaktadır.

 

 

Yönetmeliğe göre asansör çeşitleri oldukça fazladır ve her ne için kullanılacaksa ö-ona göre seçim yapılması gerekir. Seçilen asansör modeli yük, insan ya da eşya taşımaya göre belirlenir. Ardından da kullanım yoğunluğuna ve kat kat arasında, ne kadar yükseklikte gidip geleceğine göre bir model seçilir. Onlarca farklı marka asansör imal etmekte, bunların ürünlerinin her birisinin çeşitli farkları olsa da hepsi yönetmeliğe uygun olmak zorundadır. Bakırköy asansör servisi olarak bizler yetkili, yeterli ve uzman bir servis ayrıcalığı sunuyoruz. Bölgemizdeki yeni yapılarınız için projelendirmeden montaja, periyodik bakımdan onarıma kadar her türlü desteği sağlıyoruz.

 

 

Bakırköy Asansör Bakımı

 

 

Asansörler söz konusu olduğunda periyodik bakım söz konusu olur. Periyodik bakım sayesinde asansörler daha güvenli, konforlu ve uzun ömürlü olma ayrıcalığına kavuşur. Yönetmeliğin 24. Maddesinde bu konuda yazılı anlaşma yapılması şart koşulmuştur. Bakırköy asansör bakımı alanında yıllardır onlarca asansörün takibini yapıyor, aylık, yıllık bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

 

Asansör bakımlarımız sırasında makine dairesi temizliği, motor temizliği, ekipmanlarının kontrolü, kontröktürlerinin bakımı ve temizliği, kumanda panosunun kontrolü, kapı ve kabin kontaklarının kontrolü, çelik halatların kontrolü, yağdanlıkların kontrolü ve gerekirse tamamlanması gibi her detayı elden geçiriyoruz. Hasar gören parçaları yeniliyor, etiketleyerek güvenle kullanmanızı sağlıyoruz. Olası ortaya çıkabilecek büyük masraf ve arızları önlüyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ