25.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Bakırköy Asansör Montajı

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

Bakırköy Asansör Montajı ; Modernyaşam içerisinde çok katlı binaların yapılmaya başlaması beraberinde insanların üst katlara inip çıkması, eşyalarını indirip çıkarması için yeni sistemlerin geliştirilmesini zorunlu kılmıştır. Bunu sağlamak için asansör sistemleri geliştirilmiş, asansörlerden verim alındıkça insanlar bir taraftan daha yüksek binalar yapmaya başlamışlar, diğer taraftan asansörleri geliştirmeye başlamışlardır. Bu gelişim hala devam etmekte, sürekli yeni ürünler, yeni özellikler eşliğinde sektör ilerlemektedir. Doğrudan can güvenliği söz konusu olduğu için ülkelerde Asansör Yönetmelikleri ve mevzuatları bulunmakta, her şey yönetmeliklere göre yapılmaktadır. Firmalar olarak Bakırköy asansör montajı dahil bütün hizmetlerimizde yeterlilik belgelerimizle birlikte, dünya standartlarında hizmetler veriyoruz.

 

 

Bakırköy Asansör Montaj

 

 

Asansörler eşya, insan ve yük taşımak için geliştirilen makinelerdir. Bu yüzden her nerede ne için kullanılacaksa ona göre bir asansör seçiminin yapılması gerekir. Günümüzde pek çok asansör türü ve asansör modeli olduğu için seçim yapmak için geniş bir alternatif bulunuyor. Firmalarımız Bakırköy asansör montaj konusunda daha seçim aşamasından itibaren destek sağlıyor.

 

 

Kullanacağınız alan için en ideal asansörün hangisi olduğu ve hangi marka ve modellerin size daha uygun olacağını belirlemenizde yardımcı oluyoruz. Aynı şekilde seçtiğiniz ürünün yönetmeliklere uygun şekilde montajının yapıyoruz. Ekiplerimiz montaj ve kurulumun her detayını hassasiyetle yaparak son kontrol ekibimiz tarafından kontroller edildikten sonra müşterilerimize teslimi gerçekleştirilmektedir.

 

 

Bakırköy Asansör Muayenesi

 

 

Asansörler yasalara göre denetim altında tutulur. Can ve mal güvenliği konusunda zafiyet oluşmaması için takibi yapılır. Bu takip, montajdan sonra her asansöre bir kimlik numarası verilmesi şeklinde olur. Verilen kimlik numarasına bakım firması ve onarım firması tarafından her detay işlenir. Bakırköy asansör muayenesi hizmetlerimiz ile bizler bunu yapıyoruz. Aylık, yıllık gibi gerekli muayenelerini işliyoruz.

 

 

Bakırköy Asansör Servisi

 

 

Bakırköy asansörservisi olarak aynı zamanda bakım, onarım gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Herhangi bir arıza anında acil hizmet verebilmek için 7/24 müşterilerimizin bir telefon mesafesinde bulunuyor, Bakırköy’in her noktasına dakikalar içinde hizmet ulaştırıyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ