24.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Bakırköy Asansör Bakımı

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

Bakırköy Asansör bakımı; Bakırköy yaşam standartlarının oldukça yüksek olduğu, çok katlı binaların fazlaca bulunduğu bir yerdir. Bu yüzden de buralarda asansör kullanımı son derece yaygındır. Yük, insan, eşya taşımak için kullanılan asansörler, sadece evlerde değil, işyerlerinde, hastanelerde, okullarda, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda ve diğer bütün yaşam alanlarında kullanılarak yaşam standartlarını yükseltir. Doğrudan insan hayatını ilgilendirdiği için de her şeyin yönetmelikler doğrultusunda yapılması gerekir. Firmamız Bakırköy asansör bakımı dahil bütün hizmetlerinde kalite, yasallık, güvenlik ve konforu ön planda tutmaktadır.

Bakırköy Asansör Bakım

Bakırköy asansör bakım hizmetlerimiz Asansör Yönetmeliğine göre gerçekleştirilir. Yönetmeliğin 24. Maddesinde bir asansörün işletmeye alınması için sürekli kontrol altında tutulması, bakım ve onarım için bir asansör firması ile yazılı anlaşma yapılması şart koşulmuştur.

Firmamız bugüne kadar yüzlerce asansörün bakım takibini yapmış, yapmaya da devam etmektedir. Periyodik bakımlar çerçevesinde makine dairesi, motor kontraktörleri, kabinler, taşıyıcı halatlar, elektronik aksamlar, yük sistemleri ve diğer bütün detayların kontrolüuzmanlarımızca yapılmaktadır. Bu sayede asansörlerinizi daha verimli, daha konforlu çalışmakta, kullanım ömürleri uzamaktadır.

Bakırköy Asansör Tamiri

Her ne kadarasansör bakımları düzenli yapılsa da zaman zaman asansör arızalarıyla karşılaşabilirsiniz. Arızalar daha çok kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Sebebi her ne olursa olsun asansörlerinizde bir arıza belirtisi olduğunda yapmanız gereken en hızlı biçimde Bakırköy asansör tamiri servisimizi aramak ve kesinlikle asansörü kullanmamaktır. Ekiplerimiz 7 gün, 24 saat hizmet vermektedir.

Bakırköy Asansör Revizyonu

Asansörler dayanıklılığı ve kalitesiyle öne çıkan makinelerdir. Fakat zaman içinde teknik ve ekonomik ömrünü tamamlar. Bu durum aynı zamanda tehlike arz etmeye, binaların değerini düşürmeye sebep olur. Görsel açıdan da rahatsız etmeye başlar.

Firmamız tarafından yapılan revizyon sayesinde asansörleriniz daha modern hale gelir. Daha güvenli kullanım sunar ve çok daha estetik bir görünüm oluşturulur. Daha konforlu kullanım elde edilir ve yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanır. Çok yönlü bir kazanım elde edersiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ