18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Bahçelievler Asansör Montajı

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

 

Bahçelievler Asansör Montajı; Asansör montajı asansörün güvenli kullanımı için en çok önem verilmesi gereken aşamadır. Nasıl ki binanın sağlamlığı temeli ile ölçülürse asansörün güvenli çalışması da montajıyla ölçülür diyebiliriz. Asansör montaj firması seçilirken titiz davranılmalı gerekli belgelere sahip olup olmadığı mutlaka sorgulanmalıdır. Aksi halde asansörünüzün ruhsat işlemleri sekteye uğrayabilir. Hatta kullanılamaz durumda kalabilir. Asansör montajı mühendisler ve teknikerler tarafından yapılmalıdır. Her ne kadar asansörünüzü en kaliteli parçalardan oluşturmuş olursanız olun montajdaki işçilik yetersizse kullanılan kaliteli malzeme de yetersiz kalır. Özetlemek gerekirse asansörünüzü uzun süre boyunca sorunsuz kullanabilmeniz için asansörünüz; titiz, dikkatli ve bilinçli montaj aşamasından geçmesi gerekmektedir. Bunun İçin Bahçelievler asansör Firmasını hemen sayfamızdan bulun.

 

 

Bahçelievler Asansör Montajı

 

 

Yönetmeliklere uygun bir asansör montajında; proje aşamasından başlanarak, malzeme temini, montaj aşaması, kalite kontrolü, bakım sözleşmesi, ruhsat işlemlerinin tamamlanması, ruhsatın alınması gibi tüm işlemler elektrik ve makine mühendislerinin kontrolünde yapılması gerekir. Asansör montajı bilgili ve deneyimli bir işçilik gerektirmektedir. Bahçelievler asansör montajı işlemlerinde firmamızın tecrübelerinden faydalanarak son teknoloji ve profesyonel işçilikle uzun yıllar sorun çıkarmayacak asansörlere sahip olabilirsiniz. Bahçelievler Asansör olarak deneyimli kadromuzla iş güvenliği ve asansör güvenliği talimatlarına uygun gerçekleştirdiğimiz montaj işlemlerinde standartların gerektirdiği garanti şartlarını da karşılamaktayız.  Firmamız asansörü kullanacak her canın sorumluluğunun bilincinde olarak asansörünüzün can güvenliğini riske atmayacak şekilde tüm ince hesapları göz önünde bulundurarak montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

 

Bahçelievler Asansör Montaj Firması

 

 

Bahçelievler asansör olarak yetkililerce temin edilmiş tüm belgelere sahip olup, uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine ve referanslara büyük önem verdiğimiz çalışma prensiplerimizle faaliyette bulunduğumuz süre boyunca aksi durumla karşılaşmamış bulunmaktayız. Montaj süresinin projelendirilmesi aşamasından işlemlerin tamamlanma aşamasına kadar müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı tamamlamaktayız. Montaj öncesi ve sonrası tüm hizmeti ve desteği veren firmamız asansörünüzün rutin bakımlarını da üstlenip asansörünüzün maksimum kullanım ömrüne sahip olmasını sağlamaktadır. İşletmemize acil durumlarda her an ulaşabilir, sorunlarınızı kısa sürede çözüme dönüştürmemizi sağlayabilirsiniz. Asansörü olan herkesin aynı zamanda düzenliği çalıştığı bir asansör şirketi olması gerektiğini önemle hatırlatır, bu uzun yolculukta çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu tüm deneyim, bilgi ve birikimlerimize dayanarak açıkça söyleyebiliriz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ