20.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Bağcılar Asansör Servisi

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

Bağcılar Asansör Servisi

Asansörler, yüksek katlı yapılar başta olmak üzere alışveriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri gibi pek çok alanda hayatın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Farklı çeşitleri bulunmasına karşın otomatik çalışma prensipleri nedeniyle de kullanımı oldukça zahmetsiz ve kolaydır. Başta insan hayatını korumak üzere mal güvenliğini de sağlamak için asansörlerin aylık olarak kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Periyodik kontroller dışında yapılan bu bakımlar asansör mekanizmalarının herhangi bir risk oluşturmasının önüne geçmeyi sağlamaktadır. Bağcılar asansör servisi hizmeti ile birlikteasansör sistem elemanlarının bakımlarının yapılması başta olmak üzere yaşanılan sorunun giderilmesi konusunda da ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılamaktadır.

Bağcılar Asansör Servisi

Bir asansörün ilk montajı ne kadar kaliteli ve başarılı olursa olsun bu sistemin düzenli olarak güvenle yük taşıyabilmesi için kontrollerinin ve bakımlarının yapılması büyük önem arz etmektedir. Mekanik aksamı ile birlikte elektrik sistemleri ve fren sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilmesi ve bu kontrollerinde alanında gerekli yasal yetkiye sahip olan firmalar tarafından yapılması yasal bir zorunluluktur. Bağcılar asansör servis hizmeti ile asansör yönetmeliğine uyarak sorunların giderilmesi konusunda ihtiyaçlarınızın karşılanması için sizlere yardımcı olmaktadır. Arızaya neden olan ekipmanların tespitini yaparak herhangi bir kaza olmasının önüne geçmektedir. Ayrıca yapılan bu kontroller sayesinde asansörün kullanım ömrünün de artması sağlanmış olur.


Bağcılar Asansör Servisi ve Bakımı

Asansörler montajının tamamlanmasının ardından uzun süreli kullanılacak olan sistemlerdir. Bu nedenle gerek bakımları gerekse de periyodik kontrolleri düzenli olarak yapılmalıdır. Doğru ekipmanlarla birlikte doğru elemanlar tarafından yapılan bakımlar sayesinde asansörlerin güvenliği arttırılmış olur.

Asansör kumanda sistemleri, asansör motor fren ayarları, her kat için kapı ayarları, mekanik aksanların yağ, conta ve dayanım kontrolleri, gerekli görülmesi halinde değişimlerinin yapılması gerekmektedir. Asansörün içinde yaşanacak arızalar sonucu asansörde kalma durumu halinde alarm butonu başta olmak üzere diğer butonlarında çalışır durumda olması, asansör kapılarının kapanmaması gibi durumların da önüne geçmek için kapıların alt ve üst eşiklerinin temizlenmesi işlemleri de yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır. Bağcılar asansör servisi ve bakımı hizmeti ile aylık ve yıllık bakım ihtiyaçlarınızın tamamınıkarşılamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ