18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Bağcılar Asansör Bakımı

[xyz-ihs snippet=”Avrupa-Yakasi-Bakirkoy-Sariyer”]

 

 

Bağcılar Asansör Bakımı

Asansörler insan, yük ve eşya taşımacılığında kullanılan sistemlerdir. Yaklaşık iki asra yakın bir geçmişi olan asansörler yıllar içinde sürekli geliştirilmekte, tasarımları, işleyişleri, donanımları, kapasiteleri ve diğer bütün yönlerden dünyanın her yerindeki mühendisler tarafından sistem, daha iyi hale getirmeye çalışılmaktadır. Bu yüzden sürekli gelişmenin, zenginleşmenin olduğu bir sektördür. Bağcılar asansör bakımı çözümlerimiz sayesinde bizler yıllardır bölgemizin öncü asansör firması olarak öne çıkıyor, siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak çözümler geliştiriyoruz.

Bağcılar Asansör Bakım

Bağcılar asansör bakım uygulamalarınındüzenli olarak yapılması gerekiyor. Yönetmeliklere göre asansörler aylık, altı aylık, yıllık gibi periyotlarla bakıma tabi tutulurlar. Bakım işlemlerinin mutlaka uzman ekipler ve yeterlilik belgesine sahip kişiler tarafından yapılması gerekir. Bizler marka ve modeli her ne olursa olsun bütün asansörlerinizin kontrollerini yapıyor, can ve mal güvenliğinin üst seviyeye taşınmasına yardımcı oluyoruz.

Bakım sırasında makine dairesi, motor temizliği, motor ve ekipmanlarının kontrolü, fren ayarlarının kontrolü, kabin üstü revizyon anahtarlarının kontrolü, platform temizlikleri, taşıyıcı halatların kontrolü, katta durma hassasiyetlerinin kontrolü, aşırı yük sistemlerinin kontrolü, bütün yağdanlıkların kontrolü ve gerekiyorsa takviyesi, yangın söndürme cihazının kontrolü, kat ve kabin içi işletme talimatlarının kontrolü ve diğer bütün detayları elden geçiriyoruz. Bu sayede olası büyük hasarların, arızaların önüne geçiyoruz. Güvenli ve yönetmeliklere uygun kullanım imkânı veriyoruz.

Bağcılar Asansör Tamiri

Her şeygibi asansörler de zaman zaman arıza yapabilir. Fakat asansör arızaları aksatmaya, ihmale gelmeyecek konulardır. En ufak bir arıza belirtisi görüldüğünde servis aranmalı, asansör her ne olursa olsun kullanılmamalıdır. Bağcılar asansör Bakımı  tamiri hizmetlerimiz kapsamında Bağcılar’ın her neresinde olursanız olun 7/24 acil tamir, onarım desteği sağlıyoruz. Uzman ekibimiz ve yeni nesil ekipmanlarımızla asansörlerinizin sorununu tespit ederek kısa sürede çözümler üretiyoruz.

Bağcılar Asansör Revizyonu

Asansörler en nihayetinde bir makinedir ve bütün makinelerde olduğu gibi asansörler de zaman içinde teknik ve ekonomik ömrünü tamamlar. Bu durumda Bağcılar asansör Bakımı ve  revizyonu yapılması gerekir. Bizler gerekli revizyonu yaparak daha modern, güvenli ve verimli asansörlere sahip olmanızı sağlıyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ