28.05.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Avcılar Asansör Bakımı

  • haberler
  • 04 Ekim 2020
  • Avcılar Asansör Bakımı için yorumlar kapalı
  • 199 KEZ OKUNDU

Avcılar Asansör Bakımı

İnsan yaşamını kolaylaştırmak üzere kullanılan ve gereğinden ağır eşyaların ve insanların taşınmasında yatay veya dikey olarak kullanılabilen, elektrikli makine sistemlerine asansör adı verilmektedir. Bu sistemler pek çok parçanın kusursuzca bir araya gelmesi sonucunda oluşmuştur ve kullanım alanı bir hayli geniştir. Bu makinelerin parçaları zaman içerisinde yıpranmakta ve işlevini kaybetmektedir. Bunun için bakımlarına oldukça dikkat edilmelidir.

Avcılar Asansör Bakmıı

Avcılar Asansör Bakmıı

Bakımlarının gerçekleştirilmemesi halinde can ve mal güvenliği açısından bir tehdit oluşturulabilir. Sizlerin uzun süre sorunsuz ve güvenli bir şekilde asansörlerini kullanılabilmeniz için, bizler uzman ekibimiz ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Avcılar asansör bakımı denildiğinde akla gelen ilk isim olan firmamız asansörlerinizin periyodik bakımlarını hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Binalarınızın veya sorumlusu olduğunuz işyerlerinin bakımlarının kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız, bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avcılar Asansör Bakımı

Avcılar asansör bakımı hizmeti veren firmamız periyodik bakımlarda asansörlerinizin tüm aksamlarını hassasiyetle incelemektedir. Bu hizmet sırasında yapılanlardan bazıları şunlardır:

  • Tespit edilen gevşeyen aksamların sıkılması ve yerine sabitlenmesi,
  • Motor yataklarının ve makinenin yağlarının kontrol edilmesi ve asansör kapılarının yağlanması,
  • Asansör boşluğu ve asansör kabin üst yüzeyinde yer alan gereksiz maddelerin temizlenmesi,
  • Kat ayarlarının kontrolü ve gerekirse bu ayarların tekrar yapılması,
  • Frenleme elemanlarının, halatların, taşıyıcı kasnakların, cıvataların, somunların vs. kontrol edilmesi.

Asansör bakımı yapıldıktan sonra gerekli olan raporun tutulup bina veya apartman yöneticisine bizler tarafından teslim edilecektir. Asansörlerinizin periyodik bakımlarını zamanında yaptırmanız oldukça önemlidir.

Avcılar Asansör Tamiri

Asansör bakımı kadar önemli olan bir diğer şey ise tamiratıdır. Firma olarak bu hususta da kaliteden asla ödün vermiyoruz. Kaliteli malzemeler ve iyi işçiliğin birleşmesi ise daima sizlerin memnuniyeti ile noktalanmaktadır. Avcılar asansör tamiri konusunda sizlere uzun süre ve sorunsuz bir kullanımı garanti etmekteyiz.

Avcılar Asansör Revizyonu

Yeniden gözden geçirme, yenileme, inceleme, kontrol etme gibi anlamları bulunan revizyonun asansör bakım ve onarımında rolü oldukça büyüktür. Avcılar asansör revizyonu hususunda da oldukça kaliteli bir hizmet sağlayan firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Güvenlik endişenizi bundan sonrasında rafa kaldırmak için, iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ