26.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Tavanı

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Tavanı için yorumlar kapalı
  • 198 KEZ OKUNDU

Asansör Tavanı

Asansör günümüzde üretilen birçok ürün gibi hem elektriksel hem de mekanik yönü olan bir ekipmandır. Günümüzde çok farklı yerlerde de asansörler kullanılır hale gelmiştir ve giderek de çeşitlilik artmaktadır.Nitekim asansör son derece çok sayıda parça içeren bir üründür. Bu noktada da asansörlerde kullanılan en basic parçalardan bir tanesi de  asansör tavanı adı verilen üründür. Biz de bu yazıda bu konuda basic bilgiler vereceğiz.

Asansör Tavanı Ürün Özellikleri

Asansör tavanı adından da anlaşılacağı gibi türü ne olursa olsun yani ister hidrolik asansör olsun, ister elektrikli ya da parabolik bunların kendi içinde asansör kabininde üst kısmında yer alan tavan kısmıdır. Burada asansör tavanlar işin içine güvenlik olgusu da girdiği için metal olarak üretilirler. Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile beraber çok değişik modeller vardır. Lazer kesim, punch açılım bunlar arasında sadece iki örnektir. Standartlara uygun olarak üretilirler.

Asansör Tavanı Fiyatları

Asansör tavanı fiyatlarına bakıldığında ise kullanılan malzemesine, üretici firmasına, ebatlarına gibi çok değişik parametrelere bağlı olarak değişiklik arz eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ