20.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Sertifikası Nasıl Alınır?

Asansör Sertifikası

Asansör sektöründe değişik sertifikalar bulunmaktadır. Hangi amaçla nerede kullanmayı düşündüğünüze göre Asansör Sertifikası farklılık göstermektedir.

Asansör sertifikası
Asansör sertifikası

Asansör Periyodik Kontrol Muayene Elemanı Sertifikası

Siz! Mühendissiniz ve Asansör Periyodik Kontrol Muayene elemanı olmak istiyorsanız. TMMO (Türkiye Makina Mühendisleri Odası)”nın düzenlemiş olduğu A tipi muayene kuruluşlarında periodik kontrolleri gerçekleştirecek muayene personeli eğitimi sayesinde ilgili kuruluşlarda görev yapabilmek amacı ile bir sertifika eğitimi düzenlenir ve eğitim sonunda yapılan sınavda en az 70 poan alan kursuyerlere Muayene elemanı sertifikası verilir. Muyane personelleri Mühendislik ön şartı ile bu eğitimi alabilrler.

TSE SERTİFİKASI

Siz! Asansör Malzemesi Üretiyorsanız ve TSE belgesi almak istiyorsanız. Türk Akreditasyon Kurumunun akredite etmiş olduğu bir firma ile temasa geçmek sureti ile ürettiğiniz parçanın Türkiye Standartlarına uygun olduğunu gösterir olan TSE Sertifikasını alabilirsiniz.

CE SERTİFİKASI

Siz! Asansörcüsünüz ve CE sertifikası almak istiyorsanız, Sertifika kuruluşlarından alınacak CE sertifikası ile asansörün uyumluluk hususunda sorunsuz çalıştığna dair belge alabilirsiniz

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ