18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Montajı

Asansör Montajı ve Kurulumu Hizmeti

Bir binanın en önemli temsilcilerinden birisi asansördür. Asansör tercihi, binanın kalitesi ve yaşan standartları hakkında çok şey anlatır. Bunun bilincinde olan firmalarımız, asansör montajı hizmetini en son kurallara ve direktiflere göre hazırlanmış kabin dizaynı, gösterge panelleri, düğmeleri, ışıklandırması gibi bütün detayları en uygun şekilde temin ederek yerine getirmektedir. Kullanılan malzemelerin ve asansörün kalitesi her ne olursa olsun eğer bir montaj dikkatli yapılmazsa kısa süre içinde asansörde aksamalar ve arızalar meydana gelecek, kullanım ömrünü çok daha hızlı tüketecektir. Firmalarımız alanında yetişmiş, eğitimli ve dinamik bir kadro ile çalışıyor. Can ve mal güvenliğine gereken hassasiyeti göstererek bütün asansör modellerinde başarılı montaj işlemleri gerçekleştiriyor.

Projelendirmeye Uygun Asansör Montajı

Son derece karmaşık bir iştir. Çok fazla detayı vardır ve asansör markasına, modeline, türüne ve uygulanacak alanın özelliklerine göre montaj detayları oluşur. Bütün bunların üstesinden başarıyla gelebilmek yetkinlik ve tecrübe ister. İyi etüt edilmiş, doğru projelendirilmiş, montesi itinayla yapılmış bir asansörün periyodik bakımları da zamanında yaptırıldığı taktirde yıllar boyu güvenle çalışmasının önünde hiçbir engel yoktur. Son kontrol ekibimiz asansörün kullanıma açılmadan önceki gerekli kontrollerini yapar. Projeye uygunluğu, aksesuar kontrolleri, sistem kontrolleri ve diğer bütün detayları inceleyip onaylayan ekibimiz kusursuz biçimde müşterilerimize teslimatı gerçekleştirir.

Yasal Prosedürlere Uygun Asansör Montajı

Asansör montajı ve teslimi süreçlerinin tamamında firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti, güvenlik ve konfordur. Yaptığımız işlemlerde belirlenen süre içinde garanti kapsamında servis hizmeti veriyor, asansörlerin güvenli biçimde kullanılabilmesi için çalışıyoruz.

Yapacağımız asansör montajının bütün yasal mevzuatlara ve gereklere uygun olmasını, kontrollerden başarıyla geçmesini önemsiyor ve yapılacak en küçük hatanın telafisiz sonuçlara yol açabileceğinin farklında olarak hizmet veriyoruz. Çünkü montaj hatasından kaynaklı bir arıza maddi kayıptan öte can kaybına neden olabilir ve insan hayatı hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar değerlidir. Bu hassasiyetler ile amacımız her zaman kusursuz bir hizmet teslim etmektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ