26.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Kumanda Panosu Seri Tesisat

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Kumanda Panosu Seri Tesisat için yorumlar kapalı
  • 214 KEZ OKUNDU

Asansör Kumanda Panosu Seri Tesisat

Asansör Kumanda Panosu Seri Tesisat; Asansör konusu sonsuz bir umman gibi. Teknolojinin de ilerlemesi ile beraber insanların karşısına bu noktada çok sayıda seçenek çıkıyor. Dahası asansörlerde özelliğine ve modeline göre kullanılan çok değişik ürünler var. İş de onlardan bir tanesi de asansörler için olmazsa olmaz olan asansör kumanda panosu Seri Tesisat. Asansörün elektrikli  aksamında olan elektrik elektronik bölümleri olan, asansörlerin çalışmasını sağlayan ünite. Burada şunu ifade etmek gerekir ki bu noktada insanların karşısına çok sayıda ürün çıkıyor ve asansörün özelliğine göre kullanılıyorlar.

Asansör Kumanda Panosu Özellikleri

Asansör kumanda panosu genel olarak bakıldığında ilgili direktiflere göre üretiliyorlar. İlgili testlerden geçtikten sonra piyasaya sunuluyor. Burada ifade edilen ürün seri tesisat modelidir. 16 kata kadar hatta daha üstüne kadar çıkan entegre bir üründür ve farklı markaların bu tür ürünleri mevcuttur. Makine dairesi olmayan asansörler için özel üretimdir.  Buton ve kabloların dahil olduğu entegre bir üründür. Hızı ise 1.60 ms değerine kadar çıkabilir.

Asansör Kumanda Panosu Fiyatları

Bu asansör kumanda panosunun fiyatı markasına ve satış noktasına göre değişir. Entegre bir ürün olduğu için bu ürünü almak her zaman için çok daha ekonomiktir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ