26.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Kat Göstergesi

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Kat Göstergesi için yorumlar kapalı
  • 215 KEZ OKUNDU

Asansör Kat Göstergesi

Asansör dünyanın en kapsamlı olan ürünleri arasındadır. Doğrudan görünen ve görünmeyen çok sayıda mekanik, elektrik, elektronik ve günümüzde artık  yazılımsal ağırlıklı parçalardan oluşur. Nitekim teknolojinin ilerlemesi ile son derece modern asansör kat göstergesi kullanılmaya başlamış durumdadır.

Asansör Kat Göstergesi Ürün Özellikleri

Asansör kat göstergesi adı verilen kapsamda çok değişik tasarımda ve görsellikte olan asansör kat göstergeleri vardır. Kimilerinin daha analog bir görünümü varken kimileri son derece dijitaldir. Adından da anlaşılacağı gibi asansörün hangi katta olduğunu, yukarı mı çıktığını yoksa aşağı mı indiğini gösterirler. Işıklı olan özel dijital bir yapıları vardır. Tamamen elektronik olan ve ilgili standartlara göre üretilen, tüm kalite kontrol testlerinden geçtikten sonra piyasaya sunulan asansörün içinde de dışında da olabilen elektronik ünitelerdir.

Asansör Kat Göstergesi Fiyatları

Asansör kat göstergesi fiyatları çok farklı parametrelere bağlı olarak değişir. Üretici marka, ürün özellikleri, asansör kat göstergesinde kullanılan malzeme ve  asansör kat göstergesinin satıldığı nokta ürünün fiyatlarını belirleyen başlıca olan kriterlerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ