25.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Kapı Kolu

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Kapı Kolu için yorumlar kapalı
  • 118 KEZ OKUNDU

Asansör Kapı Kolu

Asansör Kapı Kolu; Asansörlerin bugün dünyanın neresinde olursa olsun girmediği yer yok gibi. Üstelik teknolojinin geldiği nokta itibarı ile öylesine özel olarak üretilen asansörler var ki insanlar bir sanat eserine bakar gibi bakıyorlar. Asansörlerde kullanılan yüzlerce türüne, modeline göre değişik malzemeler var. Kimi ürünler dünden bugüne kadar kullanılan ekipmanlar iken kimileri ise ürüne özel kullanılan ekipmanlardır. Nitekim Asansör kapı kolu dünden bugüne kadar kullanılan ama günümüzde artık fotoselli olan kapılarda yavaş yavaş kullanımı bırakılmış olan ürünlerden bir tanesidir. Eski tip ya da daha özel yapılan butik asansörlerde, parabolik asansörlerde ise hala kullanımı devam eder durumdadır.

Asansör Kapı Kolu Özellikleri

Asansör kapı kolu olarak insanların karşısına ve istemlerine bağlı olarak farklı RAL kodlarında olan çok değişik kapı kolları çıkar. İlgili standartlara göre üretilen, aksi istenmedikçe metalik olarak farklı büyüklüklerde asansör kapısının büyüklüğüne göre üretilen kollardır.

Asansör Kapı Kolu Fiyatları

Asansör kapı kolu fiyatları ise üretici markasına, satış noktasına, ürün özelliklerine bağlı olarak farklılıklar arz eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ