25.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Kapı Fotoseli

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Kapı Fotoseli için yorumlar kapalı
  • 200 KEZ OKUNDU

Asansör Kapı Fotoseli

Asansörlerin kullanılmadığı bir yer yok gibi. Bugün gelinen teknoloji itibarı ile de asansörler son sistem teknoloji ile üretiliyorlar. Eskiden mekanik olan aksanlar teknolojinin de ilerlemesi ile son sistem bir hal almış durumdadır. Nitekim bugün yapılan asansörlerde modeli ne olursa olsun kullanılan ürünlerin başında asansör kapı fotoseli gelir. Herkesin çok iyi bildiği gibi asansör kapılarının kendi kendine belirlenen süre zarfınca açılmasını ve sonra o süre bitince kapanmasını sağlayan ünitelerdir. Elektriksel olan aksanlardır.

Asansör Kapı Fotoseli Özellikleri

Asansör kapı fotoseli ilgili standartlara göre üretilir. 220 V kontrol merkezi vardır. Çapraz tarama ile hassas etkin koruma yapar. İsteğe bağlı olarak kapalı ya da açık sinyali olabilir. Farklı ölçülerde profil seçenekleri vardır. 4000 mmden etkin algılama yapar. Elbette otomatik reset seçeneği vardır. İlgili testlerden geçerek piyasaya sunulur.

Asansör Kapı Fotoseli Fiyatları

Asansör kapı fotoseli fiyatları üretici markasına, satış noktasına, yerli ya da yabancı olmasına, ürünün özelliklerine göre değişir. Doğal olarak toplu alımlarda çok daha uygun fiyata alınması mümkündür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ