25.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Kabini

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Kabini için yorumlar kapalı
  • 165 KEZ OKUNDU

Asansör Kabini

İnsanların yaşamına girdiği andan itibaren insanların hayatını son derece kolaylaştıran bir ürün asansör. Çok farklı yerlerde çok farklı amaçlar için kullanılan ürünlerdir. Asansörlerin modeli ne olursa olsun en temel parçası tartışmasız bir biçimde asansör kabini olarak adlandırılan bölümüdür. İster kişi, ister yük taşımak için olsun kullanılır. Bu noktada da insanların daha doğrusu üreticilerin karşısına çok sayıda seçenek çıkar.

Asansör Kabini Özellikleri

Asansör kabini çok farklı taşıma kapasitelerinde ve çok farklı büyüklüklerde olabilir. Kimi asansör firmaları bunu kendi bünyelerinde imal eder durumdadır. Her nasıl olursa olsun nerede üretilirse üretilsin ilgili standartlara göre üretilmek durumundadır. Ayna asansör kabininin olmazsa olmaz parçaları arasındadır. Taban kısmı da kaymaz bir yapıda olmalıdır. 320 kg, 430 kg, 800 kg, 1000 kg farklı kapasitelerde olabilir. Ayrıca kullanım amacına göre büyüklükleri değişir. Kimilerinde özel aksesuarlar da olabilir.

Asansör Kabini Fiyatları

Asansör kabini fiyatları kullanılan malzemesine, üretici firmasına ve satış noktasına göre değişiklik arz eder. Toplum alımlarda özel indirimler olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ