25.06.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Hız Regülatörü

  • haberler
  • 18 Nisan 2021
  • Asansör Hız Regülatörü için yorumlar kapalı
  • 120 KEZ OKUNDU

Asansör Hız Regülatörü

Asansör Hız Regülatörü; Asansör son derece özel bir üründür. A sınıfındadır. Yani yüksek riskli olan ürünler arasındadır. Buna istinaden de kullanılan her bir parçanın kendince özel bir önemi vardır. Kimi ürünler asansörler için basic olan ürünlerdir. İş de o ürünlerden bir tanesi de hız regülatörü adı verilen üründür.

Hız Regülatörü Özellikleri Hakkında

Hız regülatörü adından da net bir biçimde görüldüğü gibi asansörün türü ve modeli ne olursa olsun yukarı ve aşağı yönde frenleme yapan bir üründür. İki yere montaj yapılabilir. Bunlardan bir tanesi asansör kuyusu diğeri ise asansör kabinidir. 0,40 ile 1,6 m/sn arasında hız ayarı yapılır. EN 81 standartının öngürdüğü bir biçimde frenleme yapar. 95/16/AC asansör direktifine ve EN 81-1, EN 81-2 standartına uygun olarak üretilirler.

Hız Regülatörü Fiyatları Hakkında

Hız regülatörü fiyatlarına gelindiğinde fiyatları belirleyen en temel unsurların başında üretici firmanın fiyat politikası gelir. Bunun yanında ürün özellikleri de fiyatları belirleyen bir diğer unsurdur. İthal bir ürün ise o zaman o gün ki döviz kuruna göre de rakamlar değişir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ