Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Boru Tipi Çelik Dübel için yorumlar kapalı
  • 194 KEZ OKUNDU

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12×90

 

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel;  Asansörlerde çok fazla kullanılan eleman bulunuyor. İş de onlardan bir tanesi de Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12×90 adı verilen sürekli kullanılan ürünlerden bir tanesidir.

Boru Tipi Çelik Dübel Özellikleri

 

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12×90 tipinde olan bir çelik dübel olsun bir başka ebatta olan çelik dübel olsun niçin kullanılır sorusunun yanıtını şu şekilde vermek mümkündür.  Çelik dübellerin  asansörlerde olan kullanım  yeri duvar ve konsol arasında  yer alan bağlantı kısmına konulurak kullanılır.  Yani bir başka deyiş ile dübeller  duvar ve konsollar arasına konulması gerekli olan  vida için  bir yuva oluşturan elemanlardır. Bu noktada çelikten olmasının nedeni ise uzun süre paslanmadan kullanılabilmesidir. Her tür asansörde kullanılırlar. İlgili asansör standartlarına ve makine direktiflerine uygun olan üretilirler. Burada yer alan 12 ibaresi çapı, 90 ise uzunluğudur. Adet olarak satılır.

Boru Tipi Çelik Dübel Fiyatı

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12×90 fiyatları ise ürünün yerli ya da yabancı ürün olmasına bağlı olarak değişir. Yabancı olan ürünlerde o günkü döviz kuru üzerinden işlem yapılır. Bunun yanında üretici firmanın fiyat politikası, ürünün satış noktası da fiyatları belirleyen diğer önemli olan unsurlardır..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ