26.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel

  • haberler
  • 06 Haziran 2021
  • Asansör Boru Tipi Çelik Dübel için yorumlar kapalı
  • 203 KEZ OKUNDU

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12×90

Asansörlerde kullanılan çok sayıda malzeme bulunuyor. Bu malzemelerin biraraya gelmesi ile asansör ortaya çıkıyor. İşte asansörlerde kullanılan ürünlerden ya da daha doğru bir ifade ediş biçimi ile yedek parçalardan bir tanesi de son derece majör bir görevleri olan dübellerdir. Burada da çok değişik türleri vardır. Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12*90 de onlardan bir tanesidir.

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel Özellikleri 

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12*90 ürün özellikleri hakkında söylenebilecek olanlar şunlardır: Dübeller asansörlerde kullanış alanı konsol  ile duvar arasındaki bağlantıya konur. Dübeller konsollar ile ilgili duvar arasına konulması gereken vida için yuva oluşturan ürünlerdir. Bu noktada da son derece önemli bir işlevleri vardır. Burada 12 dübelin çapı 90 ise dübelin uzunluğudur. İlgili standartlara göre üretilen yedek parçalardır.

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel Fiyatları 

Asansör Boru Tipi Çelik Dübel 12*90 fiyatları yedek parçayı üreten firmanın fiyat politikasına, satış noktasına, yerli ya da yabancı bir ürün olmasına gibi parametrelere bağlı olarak değişiklik gösterir. Toplu alımlarda fiyatlar doğal olarak değişir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ