18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Alüminyum Ray Pateni

  • haberler
  • 17 Nisan 2021
  • Alüminyum Ray Pateni için yorumlar kapalı
  • 55 KEZ OKUNDU

Alüminyum Ray Pateni

Bu yazıda sizlere asansörler için son derece önemli bir aksan olan Alüminyum ray pateni hakkında bilgiler vereceğiz ama öncesinde şunu ifade etmek gerekir ise asansörler herkesin çok iyi bildiği gibi modeline ve türüne göre çok farklı parçalardan oluşur ve her bir ürünün kendi içinde son derece önemli bir işlevi vardır. Biri olmadan diğerinin düşünülmesi mümkün değildir. Sağlıklı bir asansör için parçalarının doğru düzgün seçilerek kullanılması gerekir ki ray pateni de bunlardan bir tanesi olup majör asansör parçalarından bir tanesidir.

Alüminyum Ray Pateni Özellikleri

Alüminyum ray pateni ilgili asansör yönetmeliklerine göre üretilen çok özel bir üründür. Adından da anlaşılacağı üzere alüminyum malzemesinden yapılır. Kullanılacağı asansörün büyüklüğüne göre farklı ebatlarda olabilir.  Burada ray pateninin başlıca olan görevi karşı ağırlığın ve kabinin dönmelerini önlemek ve dikey doğrultuda kalmalarını sağlamaktır.

Alüminyum Ray Pateni Fiyatları

Alüminyum ray pateni fiyatları üretici markasına, satış noktasına, üründe kullanılan malzemeye, yerli ya da yabancı ürün olması gibi farklı parametrelere bağlı olarak değişir.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ