20.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

Ahtapot Yandan Ağırlık Sistemi Takımı

  • haberler
  • 17 Nisan 2021
  • Ahtapot Yandan Ağırlık Sistemi Takımı için yorumlar kapalı
  • 64 KEZ OKUNDU

Ahtapot Yandan Ağırlık Sistemi Takımı

Asansör görünüşte basit bir ürün algısı yaratsa da işin özünde içinde olanların da çok iyi bildiği gibi son derece kapsamlı olan bir üründür. Modeli ve türü ne olursa olsun çok sayıda parçadan oluşur. İş de asansörlerde kullanılan yedek parçalardan bir tanesi de  ahtapot yandan ağırlık sistemi takımı adı verilen üründür.

Ahtapot Yandan Ağırlık Sistemi Takımı Özellikleri

Ahtapot yandan ağırlık sistemi takımı ilgili standartlara göre üretilen metalik aksanlardır.  Bu noktada bu ürün hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir: 960 lık olan ağırlık sistemi yapısına göre olup  her bir kutuda karşı ray konsolları tırnak -çelik dupel ve bağlantı vidaları  ile  2 takım yandan ağırlık konsolları bulunur.  Tüm testlerden geçtikten sonra piyasaya sunulan ürünlerdir.

Ahtapot Yandan Ağırlık Sistemi Takımı Fiyatları

Ahtapot yandan ağırlık sistemi takımı takım olduğu için paket olarak satılan bir üründür. Bu ürünün fiyatı öncelikli olarak üretici firmanın fiyat politikasına göre değişir. Bunun yanı sıra satış noktası da fiyatları değiştir. Yabancı ürün ise döviz kuru da rakamları değiştirir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ