18.01.2022 - Türkiyenin Asansör Firmasi Rehberi
Asansör Firması Toplanma Alanı.

4 Tekerli Denge Zinciri Makarası

  • haberler
  • 17 Nisan 2021
  • 4 Tekerli Denge Zinciri Makarası için yorumlar kapalı
  • 79 KEZ OKUNDU

4 tekerli denge zinciri makarası

 

Asansörlerde kullanılan çok değişik parçalar vardır. İş de o yedek parçalardan bir tanesi de 4 tekerli denge zinciri makarası adı verilen bir üründür.

4 tekerli denge zinciri makarası Özellikleri

 

4 tekerli denge zinciri makarası bir paket içinde birden fazla ürün ile beraber satışa sunulur zira hepsi birlikte kullanılır ve birbirine özel olarak üretilmişlerdir.  Paket içinde bağlantı, makara, pul, somun ve cıvata bulunur.  Bağlantı dışında diğer tüm ürünler galvaniz kaplıdır. Bağlantı ise elektrostatik boyalıdır. İlgili standartlara göre üretilirler. İlgili tüm testlerden geçerek piyasaya sunulan bir üründür. Ürün bağlantı elemanları ve denge zinciri kategorisinde yer alır.

4 tekerli denge zinciri makarası Fiyatı

 

4 tekerli denge zinciri makarası fiyatı hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir:  Üretici markanın fiyat politikası fiyatı belirleyen majör faktördür. Bunun yanı sıra satış noktasının fiyat politikası da fiyatları belirler. İthal edilen bir ürün ise o zaman rakam o gün ki döviz kuruna yine değişir. Toplu alımlar, ödeme biçimleri de rakamları değiştirir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ