Göktürk Asansör Şirketleri

Firma Hakkında

Göktürk Asansör Şirketleri

İstanbul Göktürk Asansör Şirketleri ; Asansör hizmetlerine dair her şey son derece hassasiyet gerektiren ve ihmale izin vermeyen bir hizmettir. İhmalleri insan yaşamını riske atabileceği için ticari kaygının ötesinde bir anlayışla çalışılması ve hizmetler sunulması önem arz etmektedir. Göktürk Asansör şirketleri hizmetleri de böylesi bir hassas hizmetin önemli bir aşamasıdır. Çünkü asansör montajından sonra kullanıma açılacağı için sonrasında bir sorun yaşamamak adına titizlikle çalışılmalıdır. Göktürk asansör montajı olarak bu hizmeti sizlere en güvenceli şekilde yerine getirmektedir.

Göktürk Asansör Montaj

Göktürk asansör montaj ekibiyle sizlerin hizmetindedir. Hizmet verdiği bölgenin sınırlarını aşmış ve geniş müşteri yelpazesini bünyesinde barındırmaktadır. Montaj hizmetleri ile işlerinizi teslim edeceğiniz emin eller arıyorsanız firma sizlere bir telefon kadar yakındır. İşinin ehli, deneyimli ve titiz çalışan bir ekiple sizlere hizmet vermektedir.
Asansörlerinizi en iyi şekilde monte ederek her türlü risk ve tehlikeden sizleri güvende hissettiren bir firma olarak tereddütsüz müracaat edeceksiniz. Yılların deneyimini verdiği kaliteli hizmetlerle taçlandırmış firma olarak taleplerinize karşılık vermektedir. Asansör için gerekli her türlü kontrolü yaptıktan sonra dikkatle montaj işlemlerini yapmakta ve sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Göktürk Asansör Muayenesi

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 2008 yılında çıkarılan yönetmelikte asansör imalatından kullanıma açılması ve sonrasındaki aşamalar için yapılması gereken her şeyi ve uyulması gereken kuralları açıklamaktadır. Bu yönetmelikte asansörler kullanıma açıldıktan iki yıl sonra, sonrasında ise her yıl en az bir kez kontrol edilmelidir. Asansörleri kullanan kişilerin can ve mal güvenliği için asansör muayenesi yapılmaktadır. Göktürk asansör şirketleri olarak bu hizmetleri sizlere sunmaktadır. Asansör muayene işlemlerini titizlikle ve yönetmeliğe uygun olarak yerine getirmekte ve asansör kullanıcılarının can güvenliğini garanti etmektedir.

Göktürk Asansör Servisi

Can ve mal güvenliğini korumak için düzenli olarak asansör bakımı yapılmaktadır. Aylık yapılması zorunludur. Asansör bakımı asansör parçalarına yapılması gereken kontrollerle yürütülür. Göktürk asansör servisi hizmetleri vererek asansörlerinizin bakımını üstlenmektedir. Uygun fiyatlarla bütçenize hitap etmektedir. Bu hizmetleri titizlikle yerine getirerek mal ve can güvenliğinizi kurulduğu ilk günden beri temin etmektedir.

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.