TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
167 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Evren Asansör
  • ADRES: Tiryaki Hasanpasa Cad. Merkez Han No:66 Kat:5 Aksaray / İSTANBUL
  • TELEFON: 0532 419 68 66 Firmayı Ara
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+8 = ?

FİRMA HAKKINDA

Evren Asansör Bakım Hizmetleri

Evren asansör firması olarak çeşitli hizmetler sunmakta olan birçok marka, sektöründe lider ve öncü nitelikteki çalışmaları ile tanınmaktadır. Çeşitli asansör montaj hizmetleri, asansör aylık rutin bakımları ve binalara asansör montaj çalışmaları alanında hizmet sunmakta olan bu firmalar, kendi sektöründe oldukça başarılı hizmet seçenekleriyle öne çıkmaktadır. Ülkemizin çeşitli bölgeleri içerisinde de hizmet sunmakta olan söz konusu bu markalar, çeşitli binaların asansör hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Evren Asansör Revizyonu

Evren asansör bakımı denildiğinde akla gelen birçok farklı işletme, bu alanda çeşitli profesyonel çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Özellikle eski binaların asansörlerinin revize edilmesi alanında çeşitli hizmetler sunmakta olan söz konusu bu markalar, çeşitli asansör tamir ve bakım hizmetlerini genel müşteri kitlesinin hizmetine sunmaktadır. Her türlü binaların asansör işlerinde doğrudan hizmet sunmakta olan bu markalar, Bakırköy içerisinde de çeşitli çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Asansör revize ve asansör tamirat hizmetlerini müşterilerine sunan bu işletmelere, firma web siteleri ve marka GSM telefon numaraları aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Evren Asansör Tamir Çalışmaları

Özellikle asansör tamiratı alanında çeşitli profesyonel çalışmaları ile tanınmakta olan markalar, İstanbul ili Bostancı bölgesinde de oldukça nitelikli hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Söz konusu bu asansörlerin tamirat ve bakım çalışmaları alanında hizmet almak isteyen bireyler, bu alanda hizmet sunan markaların web sitelerini gün içerisinde ziyaret edebilirler. Bütün bunların yanı sıra markanın web sitesi üzerinden çeşitli hizmetler hakkında bilgi edinebilir ve firmanın GSM telefon numarası aracılığıyla firma yetkilileriyle direkt olarak iletişime geçebilirler.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.