Edirne asansör firması

Firma Hakkında

Edirne asansör firması

Edirne Asansör Firması,  Osmanlı döneminin en önemli kentlerinin başında hiç tartışmasız bir biçimde Edirne kenti gelir. Kentte Mimar Sinan’ın da ustalık eserim dediği ve kendi içinde özel bir akustiği olan ünlü camii vardır. Bunun dışında her yeri buram buram tarih kokan kent her açıdan son derece güzel olup kentte turizm dışında da farklı işletmeler vardır. Bunlar kent sakinlerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verirler. İşte bunlara verilebilecek olan en güzel örneklerden bir tanesi de Edirne  asansör firmaları olarak adlandırılan kuruluşlardır. Bu firmalar kent ölçeğinde asansör alanında muhtelif türden olan gereksinimlere yanıt verirler.

Edirne asansör firmaları

Edirne  asansör firmaları  olarak hizmet veren kuruluşlar kentin başta merkezi olmak üzere çok değişik lokasyonlarında yer alarak çalışırlar. Değişen dönüşen dünya düzeni içinde bu alanda çok daha fazla talep mevcuttur. Bu firmalar da kendi kapasiteleri ve tercihleri doğrultusunda gelen taleplere yetişmeye çalışırlar. Edirne asansör firması Bazıları bulundukları bölge bazında hizmet verir iken bazıları son derece geniş bir kapsamda çalışırlar. Bu da yine firmanın kendi reel gerçekliği ile doğrudan alakalı olan bir durumdur.

Edirne asansör firması
Edirne asansör firması

Edirne asansör şirketleri

Edirne  asansör şirketleri  hem kamu sektörüne, hem özel sektöre hizmet verirler. Lakin burada süreç kamu ile özel sektörde biraz farklı olabilmektedir. Kamuda çalışırken ihale usulü hizmet alımı olabilmektedir. Edirne asansör firması Özel sektörde ise durum tamamen sipariş teklif usulü ilerler. Bu firmalar üç ana alanda çalışırlar. Bunlar bakım, montaj ve revizyon hizmetleridir. Hepsinin kendi içinde başlı başına bir uzmanlaşma durumu mevcuttur.

Edirne asansörcü

Edirne  asansörcü  olarak çalışan firmaların hizmet fiyatlarından da bahsetmek gerekir ise yapılan işe göre fiyatlar değişir. Her işin kendi içinde bir işçilik ücreti vardır. Bunun yanı sıra kullanılan malzemeler de fiyatları belirleyen bir diğer unsurdur. Edirne asansör firması Elbette her firmanın da kendi içinde belirlediği fiyat skalası mevcuttur. Yine firmalar müşterilerine değişik ödeme seçenekleri sunarlar.

Kars asansör firmaları
Kars asansör firmaları

Edirne asansörcüler

 Edirne  asansörcüler  ile ilgili en doğru, en güncel bilgilere ulaşmak isterseniz sitemize tek bir tuşa basarak girerek kolayca aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.

Edirne asansör firması

Edirne asansör firması ; Dünyanın her yerinde kullanılan asansör sistemi elektrikli motor ve hidrolik sistemlerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Yatay ve dikey yönde hareket eden Asansörler çok fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Sadece insan taşımak için kullanılmayan bu asansörler aynı zamanda yük taşımak içinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra egelli insanların taşınması içinde kullanılmaktadır. Genel olarak Edirne asansör firmaları her türlü amaca hizmet edecek çeşitli asansörleri kullanıma sunmaktadır. Günümüzde teknoloji hiç durmadan sürekli ilerlemektedir. Bu doğrultuda asansör firmaları da teknolojideki ilerleyişi takip etmektedir.

Edirne Asansör Firmaları

Edirne Asansör Firmaları insan asansörü, yük asansörü, hastalar için sedye asansörü, servis asansörü ve araba parklarında bulunan asansörleri üretmektedir. Kullanım alanları farklı olan asansörlerin kapasiteleri, metre kareleri değişiklik göstermektedir. Edirne Asansör Firmaları da talep doğrultusunda müşterinin isteği şekilde asansör tasarımını yapmaktadır.

Edirne Asansör Bakımı

Edirne Asansör bakımı asansörün kullanım ömrünü uzatan can ve mal güvenliğini arttıran en önemli noktadır. Asansör bakımı fazla masraflı olmadığı için belli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Asansör firmamız sizler için düzenli Edirne asansör bakımı yatırmanız adına güzel bir periyot hazırlamaktadır.

Edirne asansör bakım

Edirne  asansör bakım alanında çalışan firmalar Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Bakım yönetmeliğine uygun olarak çalışırlar. Sonuçta aracın türüne göre yapılacak olan bakım da değişir. Bu firmalar aylık olarak aktif çalışan araçlara bakım yaparlar. Sözleşmeli olarak hizmet verirler.Tüm bunların yanı sıra sözleşmeli olarak hizmet verdikleri araçlarda herhangi bir arıza olması durumunda zaman fark etmeksizin arızayı gidererek aracın sorunsuz bir biçimde çalışmasını sağlarlar.

Edirne asansör montaj

Edirne  asansör montaj alanında da kentte çalışan irili ufaklı çok sayıda firma vardır. Gerek yeni binaların yapılması, gerek yine yasal düzenlemeler bu firmalara olan talebi artırır durumdadır. Binalara, hastanelere, okullara alışveriş merkezlerine hizmet verirler. İlgili standartlara uygun bir biçimde montaj yaparlar. Bu firmaların bünyelerinde SMM adı verilen elektrik ve makine mühendisleri bulunur. Prosedüre uygun olarak çalışırlar. Ürünün montajı bitince son kontrolleri yapıp üzere CE işareti yerleştirip müşteriye türü modeli kapasitesi ne olursa olsun teknik dosyayı teslim ederek müşterinin adresinden ayrılırlar. Bir yıl boyunca montaj yapan firmanın ücretsiz olarak bakım yapma zorunluluğu bulunur.

Edirne asansör revizyon

Edirne  asansör revizyon alanında da yine kentte irili ufaklı çok sayıda firma yer alır. Burada revizyon ile kast edilen şey ilgili üründe parça değişimleri yapılmasıdır. Parçanın arızalı olması, paslanması vb. durumlardan böylesi bir durum ortaya çıkabilir. Asansörü tamamen değiştirmek yerine revizyon yapılması çok daha mantıklı ve ekonomik olan bir durumdur. Genelde A tipi muayene kuruluşları tarafından istenir.

 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.